kobieta wcale nie urodziła dziesięcioraczków
fot. Youtube/Instagram

Twierdziła, że urodziła dziesięcioraczki. Okazuje się, że wcale NIE BYŁA W CIĄŻY!

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że kobieta z RPA urodziła dziesięcioraczki. Okazuje się jednak, że 37-latka... w ogóle nie była w ciąży!
Joanna  Biegaj
kobieta wcale nie urodziła dziesięcioraczków
fot. Youtube/Instagram
Mieszkanka RPA  Gosiame Thamara Sithole miała pobić rekord Guinnessa liczby dzieci urodzonych z jednej ciąży. Kobieta twierdziła, że urodziła dziesięcioro dzieci. Po jakimś czasie zaczęły pojawiać się jednak spekulacje, że taki poród w ogóle się nie odbył. Dzieci nie widział nawet ich ojciec, twierdząc, że jest to spowodowane obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19.

Rozsiewanie plotek?

Wiadomość o narodzinach dziesięcioraczków przekazała gazeta „Pretoria News”. Bazowała ona jednak tylko na słowach ojca maluchów, który twierdził, że 7 czerwca 2021 poprzez cesarskie cięcie na świat przyszło dziesięcioro dzieci. Rzekomy poród miał odbyć się w stolicy RPA –  Pretorii. Okazuje się jednak, że żaden szpital w regionie nie odnotował takiego porodu.

Co ciekawe ludzie, których urzekła historia narodzin dziesięcioraczków, zaczęli wysyłać rodzinie pieniądze – by wesprzeć ich finansowo w wychowaniu takiej gromadki dzieci. Mąż 37-latki przyjął nawet darowiznę w wysokości 50 tys. funtów.

Jak podaje BBC, cała historia o wyjątkowym porodzie została wymyślona – regionalne władze Republiki Południowej Afryki przekazały, że doniesienia o narodzinach dziesięcioraczków były fałszywe. Dodatkowo kobieta została poddana badaniom, które wykazały, że w ostatnim czasie wcale nie była w ciąży. Obecnie 37-latka jest pod opieką psychologów. Nadal nie wiadomo, dlaczego zmyśliła swoją ciążę.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy