Marko konkurs
fot. Adobe Stock

Napisz, jaki jest twój ulubiony sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Wygraj nagrody!

Najważniejszym elementem udanej zabawy są pełne brzuszki. Możesz wygrać jeden z sześciu termosów z dwoma pojemnikami hermetycznymi marki Miniland na jedzenie o pojemności 700 ml. Wystarczy, że napiszesz, jaki jest twój ulubiony sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Granicą jest tylko wyobraźnia!
Marko konkurs
fot. Adobe Stock

Zwolenników dłuższych wypadów za miasto jest pewnie równie wielu, co wybierających odpoczynek w zaciszu domowego ogródka. Nie ma jednak rodzica, który nie doceniał by roli spacerów i jednodniowych aktywności poza domem. Niewątpliwie jednak, aby wycieczka była udana musimy zadbać o odpowiedni zestaw piknikowy!

Dla małych i dużych brzuszków

Termos przeznaczony jest do każdego rodzaju pokarmu – od musów i przecierów po wszystkie pokarmy stałe. Podzielony jest na dwa mniejsze hermetyczne pojemniki o pojemności 350 ml i 200 ml. Torba, którą jest zabezpieczony, została wykonana z neoprenu. Dzięki temu dodatkowo zabezpiecza przed zmianami temperatur, lepiej utrzymując temperaturę zarówno gorącej, jak i zimnej żywności. Dodatkowo bardzo łatwo go wyczyścić.
Niewątpliwie jednak jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że termos utrzymuje temperaturę przez wiele godzin i jest odpowiedni do karmienia dziecka bezpośrednio, bez potrzeby przekładania zawartości do naczynia lub talerza. Miłe i przyjemne kolory oraz rysunki sprawią, że jedzenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Redakcja poleca: Jeannette Kalyta: „Plan porodu robi więcej złego niż dobrego” [WIDEO]
Kobiety boją się porodu. Chciałyby dokładnie zaplanować jego przebieg, by uniknąć komplikacji podczas narodzin dziecka. Tymczasem plan porodu nie zawsze oznacza lepszą komunikację z położną i lekarzem. Zobacz nasz film i dowiedz się, co o planie porodu i łagodzeniu strachu na porodówce mówi Jeannette Kalyta.

Zabawa jakich mało

Wyjazd to tylko początek przygody. Co dalej? To już zależy tylko od was…

  • Może wspólnie wybierzecie się nad rzekę i stworzycie łódeczki z kory i liści. Gdy będą odpływać stworzycie własną „piracką” historię o odpływających na nich ludzikach z żołędzi?
  • Może zabierzecie farby i folię – rozciągniecie ją między drzewami i będziecie malować pejzaże?
  • Może z kolei postawicie na rower a waszym celem będzie naprawdę wypasiony plac zabaw?
  • A może po prostu, gdy spadnie deszcz, zbudujecie wspólnie bazę z poduszek i koców? Krzesła będą wieżą księżniczki a pokrywki garnków tarczami dzielnych rycerzy?

Cel każdej podróży jest ważny, ale najważniejsza jest sama zabawa. Warto się czasem w niej zatracić, nawet jeśli przed to do celu dotrzemy z opóźnieniem, albo w ogóle wylądujemy w innym niż planowane miejscu.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z sześciu termosów

Wystarczy, że kreatywnie odpowiesz na pytanie jaki jest twój ulubiony sposób na spędzanie czasu z dzieckiem a jeden z termosów może być twój. Do wygrania są:


3 termosy w miłym dla oka różowym kolorze. Ich dodatkową zaletą są subtelne wzory i rysunek żyrafy na powierzchni, który na pewno spodoba się maluchom.

3 termosy w miłym dla oka niebieskim kolorze. Z ich opakowania spogląda mały hipopotam!


Materiał powstał we współpracy z Marko

 

Zobacz także

Popularne tematy