GRY
 
 

Przetestuj Zinalfat – krem, który przynosi ulgę podrażnionej skórze - LISTA LAUREATÓW

Znamy już listę osób, które będę mogły przetestować krem Zinalfat. Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów.


Oto lista osób, które będą mogły przetestować krem Zinalfat:
 1. Barbara M.    Rzeszów
 2. Dorota B. Jastrzębie Zdrój
 3. Joanna P. Legnica
 4. Jolanta P. Książki
 5. Julia K. Warszawa
 6. Malwina P. Kielce
 7. Katarzyna F. Łódź
 8. Marlena K. Warszawa
 9. Rim J.-K. Warszawa
 10. Wioletta P. Nowy Sącz
 11. Marta R. Szczytno
 12. Paulina Ś. Białystok
 13. Renata Ł. Chorzów
 14. Paulina K. Kraków
 15. Danuta W. Kraków
 16. Kinga H. Warszawa
 17. Katarzyna L. Przemyśl
 18. Anna S. Toruń
 19. Justyna T.  Gdańsk
 20. Aleksandra P. Radom

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za zgłoszenia i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce kolejne konkursy i testowania.
***

Po każdej depilacji twoja skóra, jest zaczerwieniona, napięta i piecze? Niedawno wykonywałaś zabieg laserowy lub chirurgiczny i twoja skóra wciąż nie może dojść do siebie? A może po prostu masz suchą skórę skłonną do podrażnień? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, zgłoś się, przetestuj krem kojąco-regenerujący Zinalfat i poczuj się wreszcie dobrze we własnej skórze.

Krem do zadań specjalnych

My, kobiety, doskonale wiemy, że dla urody nie raz trzeba pocierpieć. Depilacja, zabiegi laserowe lub chirurgiczne, opalanie… To wszystko sprawia, że jesteśmy piękniejsze i czujemy się lepiej. Niestety często tego samego nie może powiedzieć nasza skóra. Różne zabiegi pielęgnacyjne niejednokrotnie dają jej się we znaki, powodując podrażnienia, suchość, szorstkość i uczycie dyskomfortu. I z tym można jednak sobie poradzić. Krem kojąco-regenerujący Zinalfat zawiera alantoinę, dzięki czemu ułatwia i przyspiesza regenerację naskórka, chroni i pielęgnuje skórę podrażnioną np. po zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, laserowej lub chirurgicznej, po depilacji. Minimalizuje zaczerwienienia, pieczenie i nadmierne złuszczanie naskórka, przynosi ukojenie podrażnionej skórze. W skład tego kosmetyku wchodzi także sukralfat, który działa kojąco i łagodząco, a także związki miedzi i cynku znane ze swoich właściwości ochronnych. Krem łatwo się rozsmarowuje i jest wydajny. Wszystkie mamy ucieszy informacja, że Zinalfat może być stosowany u dzieci już od 6. miesiąca życia. Teraz tobie i twojemu maluszkowi wystarczy tylko jeden kosmetyk, by uporać się  z problemami skórnymi, bowiem krem łagodzi również miejscowe podrażnienia skóry, np. odparzeniami i pieluszkowym zapaleniem skóry. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej. Krem Zinalfat został przebadany dermatologicznie na osobach z dodatnim wywiadem alergicznym oraz nadwrażliwością na standardowe kosmetyki.
Doładuj
Przeładuj