Mama pokazuje ciążowe rozstępy, z których jest dumna
fot. The Chic Site

Twoje ciało jest doskonałe! Nieważne, jaki nosisz rozmiar i czy masz rozstępy

"Pokazuj to ciało z dumą" – zachęca mama 3 dzieci i publikuje zdjęcie, które zwala z nóg. Rozpoczynamy sezon bikini!
Hanna Szczesiak
Mama pokazuje ciążowe rozstępy, z których jest dumna
fot. The Chic Site
To zdjęcie zostało hitem Facebooka nie dlatego, że pokazuje piękną kobietę w bikini na plaży. Oczywiście, Rachel Hollis jest piękną kobietą w bikini, ale najważniejsze jest jej przesłanie:

Mam rozstępy i noszę bikini. Mam brzuch, który jest obwisły przez noszenie w nim trzech małych gigantów i noszę bikini. Mój pępek jest sflaczały (choć nie sądziłam, że coś takiego jest w ogóle możliwe!) i noszę bikini. Noszę bikini, bo jestem dumna z mojego ciała i z każdego rozstępu. To znaki, które udowadniają, że miałam szczęście nosić moje dzieci, a ten zwiotczały brzuch oznacza, że ciężko pracowałam, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy. Noszę bikini, bo jedyny mężczyzna, na którego opinii mi zależy, wie, dlaczego tak wyglądam. Ten sam mężczyzna mówi, że nigdy nie widział bardziej seksownego ciała, rozstępów i całej reszty. To nie są blizny, moje panie, to prążki, na które zapracowałyście. Pokazuj to ciało z dumą!Teraz rozumiecie, dlaczego to zdjęcie dostało pół miliona lajków, zostało udostępnione prawie 100 tysięcy razy i pojawiły się pod nim setki zdjęć mam, które z dumą pokazują swoje ciała w bikini. Każda z nich ma inny rozmiar, inny kolor skóry, cellulit i rozstępy. Wszystkie są dumne ze swoich ciał, bo to dzięki nim mają wspaniałe dzieci, które kochają je bezgranicznie.

Nieważne, jak wyglądasz – zrobiłaś coś tak pięknego i tak wyjątkowego, że rozstępy, nieważne jak widoczne, nie mają najmniejszego znaczenia. Twoje największe szczęście biega gdzieś po pokoju albo śpi w twoich ramionach. Gdyby nie ciało, które masz, nie byłoby go na świecie. Doceń to!

Czytaj także: 12 rad, jak dobrze wyjść na zdjęciach z wakacji
Redakcja poleca: Jak pozbyć się rozstępów? - film
Skazana na życie z pociążowymi rozstępami? Zapomnij o tym! Znamy skuteczny zabieg na rozstępy.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy