Twoje Dziecko marzec 2016
fot. Edipresse

Ekspercki miesięcznik dla rodziców – możesz nam zaufać

W marcowym numerze "Twojego Dziecka" ważny wywiad na temat zdrowego karmienia dzieci z dietetykiem, dr inż. Anną Harton ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, która od lat współpracuje z naszym miesięcznikiem. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego zalecenia żywienia dzieci, zwłaszcza niemowląt, często się zmieniają i jak się w tym wszystkim połapać, koniecznie przeczytajcie tę rozmowę. Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych polskich pediatrów, dietetyków, psychologów.
Aleksandra Sobieraj
Twoje Dziecko marzec 2016
fot. Edipresse
Polecamy szczególnie:
  • czy wokół noworodka naprawdę powinno być sterylnie czysto
  • jak rozwija się słuch malutkiego dziecka
  • dlaczego warto pozwalać niemowlakom jeść rączką, czyli o metodzie BLW
  • czy zabawki dla najmłodszych muszą być kreatywne, interaktywne i edukacyjne
  • angina czy szkarlatyna - jak nie pomylić tych dwóch chorób

A specjalnie dla młodych mam: dlaczego warto zrobić plan porodu oraz jak nie zarazić dziecka, gdy sama jesteś chora np. na grypę.

Zapraszamy do lektury marcowego „Twojego Dziecka”.
W kioskach od 8 lutego 2016 r.


Nasze pismo możesz kupić bardzo tanio (za 1,99 zł) lub z atrakcyjnym prezentem: książeczką i filmem na DVD „Renifer Niko ratuje brata” (za 8,99 zł). 
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy