GRY
 
 

Ekspercki miesięcznik dla rodziców – możesz nam zaufać

W marcowym numerze "Twojego Dziecka" ważny wywiad na temat zdrowego karmienia dzieci z dietetykiem, dr inż. Anną Harton ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, która od lat współpracuje z naszym miesięcznikiem. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego zalecenia żywienia dzieci, zwłaszcza niemowląt, często się zmieniają i jak się w tym wszystkim połapać, koniecznie przeczytajcie tę rozmowę. Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych polskich pediatrów, dietetyków, psychologów.

Twoje Dziecko marzec 2016
fot. Edipresse
Polecamy szczególnie:
  • czy wokół noworodka naprawdę powinno być sterylnie czysto
  • jak rozwija się słuch malutkiego dziecka
  • dlaczego warto pozwalać niemowlakom jeść rączką, czyli o metodzie BLW
  • czy zabawki dla najmłodszych muszą być kreatywne, interaktywne i edukacyjne
  • angina czy szkarlatyna - jak nie pomylić tych dwóch chorób

A specjalnie dla młodych mam: dlaczego warto zrobić plan porodu oraz jak nie zarazić dziecka, gdy sama jesteś chora np. na grypę.

Zapraszamy do lektury marcowego „Twojego Dziecka”.
W kioskach od 8 lutego 2016 r.


Nasze pismo możesz kupić bardzo tanio (za 1,99 zł) lub z atrakcyjnym prezentem: książeczką i filmem na DVD „Renifer Niko ratuje brata” (za 8,99 zł). 
Redakcja poleca: Najpiękniejsze obrazki dla dzieci – aukcja charytatywna dla Fundacji Przyjaciółka [FILM]
Piękne ilustracje, wielkie emocje i naprawdę duże pieniądze! – tak w skrócie można opisać aukcję charytatywną „Obrazki do pokoju Twojego Dziecka”. Całkowity dochód z wylicytowanych dzieł został przekazany na leczenie chorych i niepełnosprawnych dzieci. Obejrzyj relację z tego niesamowitego wydarzenia!
Doładuj
Przeładuj