Twoje Dziecko kwiecień 2016
fot. Edipresse

Ekspert wśród pism dla rodziców – możesz nam zaufać

W kwietniowym numerze "Twojego Dziecka" niezwykły wywiad z niezwykłym lekarzem: Profesorem Henrykiem Skarżyńskim, światowej sławy otolaryngologiem, audiologiem i foniatrą, który założył w Polsce obchodzący w tym roku 20-lecie działalności Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Profesor ostrzega m.in., by u dzieci nie lekceważyć nawet banalnych infekcji, bo mogą one powodować wady słuchu. Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych pediatrów, dietetyków, psychologów.
Aleksandra Sobieraj
Twoje Dziecko kwiecień 2016
fot. Edipresse
Polecamy szczególnie:
  • co jest najważniejsze, gdy wracasz z noworodkiem ze szpitala
  • czy z niemowlakami można wyjeżdżać w dłuższe podróże
  • jak pielęgnować atopową skórę maluszka
  • czy wiosną warto podawać dzieciom suplementy diety na wzmocnienie odporności
  • dlaczego warto uczyć maluchy dobrego traktowania zwierząt

A specjalnie dla młodych mam: sposoby by uniknąć nacięcia krocza podczas porodu, czy i jak figura przyszłej mamy wpływa na poród oraz co się zmieniło w piramidzie żywienia i dlaczego nosi teraz nową nazwę, czyli Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.

Zapraszamy do lektury kwietniowego „Twojego Dziecka”.
W kioskach od 8 marca 2016 r.


Nasze pismo możesz kupić bardzo tanio (za 1,99 zł) lub z atrakcyjnym prezentem: jednym z czterech opowiadań z serii „Mikołajek” (za 6,99 zł). 
Redakcja poleca: Jak zrobić puchar z papieru: prezent dla taty od dziecka
Jak zrobić puchar z papieru? Nie jest to wcale aż takie trudne, a przecież taki puchar należy się każdemu rodzicowi za trud i serce, jakie wkłada w wychowanie dziecka! Obejrzyj wideo i zrób z maluchem własnoręczny upominek, który rozczuli niejednego tatę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy