niemowlę uśmiecha się
fot. Adobe Stock

Twoje dziecko na okładce "Mamo, To Ja"

Chcesz zobaczyć swoje dziecko na okładce "Mamo, to Ja"? Oto kolejna szansa dla rodziców i ich maluchów! Weź udział w naszym konkursie - pochwal się zdjęciem dziecka i napisz, dlaczego to właśnie ono powinno znaleźć się na okładce "Mamo, To Ja".
niemowlę uśmiecha się
fot. Adobe Stock
Kolejna szansa na to, by to właśnie twój maluch znalazł się na okładce najpopularniejszego czasopisma dla rodziców! Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko znalazło się na okładce lipcowego numeru magazynu "Mamo, To Ja", napisz nam dlaczego to właśnie wasz maluch powinien znaleźć się na okładce najbardziej znanego czasopisma dla rodziców. Prześlij nam odpowiedź i tym samym weź udział w naszym konkursie. Bycie na okładce „Mamo, To Ja” to wyjątkowa pamiątka na lata – dla Ciebie i dziecka.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zasady konkursu "Twoje dziecko na okładce Mamo, To Ja":

  • dziecko zgłaszane do udziału w konkursie musi mieć od 6 do 14 miesięcy
  • zdjęcie dziecka, które prześlecie wraz ze zgłoszeniem musi być aktualne
  • nagroda to profesjonalna sesja zdjęciowa dziecka na okładkę "Mamo, To Ja" sponsorowana przez markę BoboVita - sesja z product placementem

By wziąć udział w konkursie należy napisać w formularzu poniżej, dlaczego to właśnie wasze dziecko powinno znaleźć się na okładce "Mamo, To Ja" w towarzystwie produktu BoboVita.

Konkurs trwa od 30.04.2018 do 8.05.2018
Zobacz także:
Regulamin konkursu
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj