GRY
 
 

Tymoteusz i Łobuziaki - spektakl dla dzieci, 22.09, Lublin

Zapraszamy na premierę spektaklu Tymoteusz i Łobuziaki.

tymoteusz i łobuziaki, spektakl, teatr
 22 września 2013, godz. 12.00 (scena dolna)
TYMOTEUSZ I ŁOBUZIAKI
 
Scenariusz: Jan Wilkowski
Reżyseria: Arkadiusz Klucznik
Scenografia: Ewa Farkasova, Cezary Sielicki
Muzyka: Marcin Partyka
Choreografia: Urszula Pietrzak
 
Przed nami trzeci odcinek teatralnego serialu o  misiu Tymoteuszu. Poznaliśmy już jego przygody z podrzuconym kukułczym jajem w spektaklu "Tymoteusz wśród ptaków" i chęć posiadania pieska w "Tymoteuszu i Psiuńcio".
 
Tym razem czas na "Tymoteusza i łobuziaki"- przedstawienie, jak dwa poprzednie, również w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Historie  Jana Wilkowskiego dzięki swej prostocie i ciepłu przekazu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszej publiczności.
 
W trzeciej części opowieści o niesfornym i żądnym przygód Tymku i jego mądrym tacie, rodzina spędza czas na biwaku w lesie. W historii nie brakuje też ciągle głodnego Psiuńcia, który pożera wszystkie świeżo złowione ryby, psując kulinarne plany misiów i myszkuje po polu namiotowym irytując innych wczasowiczów. Rozbijaniu namiotu, rozpakowywaniu pełnego zabawek plecaka przyglądają się ukryte w gąszczu  misiaki. Misiaki to łobuziaki - dokuczają Tymkowi,  planują kradzież jego pięknych zabawek i  nie pozwalają misiowi na wejście w szeregi ich wojska. Wreszcie wybucha sowita awantura.która nie zostawi na miśkach suchej nitki. Ale zawsze można  wysuszyć porcięta przy biwakowym ognisku.
 
Podczas spektaklu nasi mali i duzi widzowie przejdą szybki kurs rozbijania namiotów, obsługi wędki i ratowania tonących miśków i bezpiecznego rozpalania ogniska - przyda się każdemu  przed rozpoczynającymi się właśnie wakacjami. Zapraszamy.
 
Więcej informacji o repertuarze teatru i naszych spektaklach i projektach znajdziecie na stronie:
 
 <http://www.teatrandersena.pl> www.teatrandersena.pl
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj