Reni Jusis w teledysku "Bejbi siter"
fot. kadr z teledysku "Bejbi siter"

Bo każda mama ma tysiąc twarzy - Reni Jusis wraca z teledyskiem "Bejbi siter"

"Nie waż się przyklejać do mnie łatki ladacznicy, matki. Żadnej klatki!" – śpiewa Reni Jusis w nowym teledysku. Nie uwierzysz, jak wygląda!
Beata Turska
Reni Jusis w teledysku "Bejbi siter"
fot. kadr z teledysku "Bejbi siter"
Reni Jusis wraca po 7-letniej przerwie z nowym albumem "Bang".
Już teraz można zobaczyć teledysk do piosenki "Bejbi siter",  opowiadającej o kobiecie i jej tysiącu twarzach oraz o stereotypowych rolach, w które ludzie chcieliby wtłoczyć mamę. Nic z tego!

Jest nie tylko czego posłuchać, ale i na co popatrzeć: Reni Jusis tańczy na stole, robi zakupy ubrana w egzotyczną,  kwiecistą szatę i turban, a nawet pokazuje się w płaszczu założonym na nagie (no,  prawie nagie) ciało!

Przeczytaj także: Ważne pytania do Reni Jusis
Reni Jusis zrobiła sobie przerwę, ponieważ   po przyjściu na świat  jej synka, Teofila,  sama sobie przyznała prawo do urlopu wychowawczego. 

– Kilka dni temu (...) mieliśmy swoje prywatne święto, bo Teoś zaczął chodzić.  Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie przy tym nie być. Gdybym akurat siedziała w studio i dowiedziała się o tym przez telefon, byłoby mi przykro. Na razie więc cieszę się macierzyństwem, a że nie jestem osobą, która potrafi robić wiele rzeczy naraz, to poświęcam temu prawie cały czas, a w przerwach zajmuję się ekologią – mówiła dziennikarzowi magazynu "Party". 

Przeczytaj także: Reni Jusis - ekomama
 
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy