GRY
 
 

U króla Maciusia. Nowe świetne miejsce zabaw w Warszawie!

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN otwiera się na dzieci. Sprawdź jakie atrakcje przygotowało dla najmłodszych najmodniejsze kulturalne miejsce stolicy!

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN U króla Maciusia
fot. Magda Starowieyska_Muzeum POLIN
Mieszkasz w Warszawie czy tylko ją odwiedzasz, zdecydowanie powinnaś zajrzeć do POLIN. Od teraz śmiało możesz tam pójść ze swoim dzieckiem. Muzeum otworzyło Miejsce Edukacji Rodzinnej U króla Maciusia – bajeczną salę przeznaczoną do zabawy i nauki dla dzieci w wieku 4-9 lat. Dzieci mogą się tam bawić w pięknej, bezpiecznej przestrzeni lub wziąć udział w zajęciach i warsztatach, które przybliżą im kulturę żydowską. 

W bogatej ofercie Króla Maciusia znajdą się warsztaty o świętach żydowskich, zajęcia kulinarne, spotkania z interesującymi gośćmi, przedstawienia teatralne, pokazy filmowe i kameralne koncerty. Nauka będzie się przeplatać z kreatywną zabawą, a wszystko to w rodzinnej atmosferze. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani edukatorzy oraz artyści. 

Oprócz przestronnej sali głównej, króla Maciuś dysponuje mniejszą salą kinową. Jest ona wyposażona w ekran, kurtynę i bezpieczne miejsca do siedzenia, a oprócz tego wypełniona poduchami, kreatywnymi przytulankami i bardzo atrakcyjnymi grami. Same sprawdziłyśmy, serdecznie polecamy!


 
Godziny otwarcia:
 
•    poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godzinach 15:00-18:00
•    sobota, niedziela w godzinach 10:00-18:00

Przez cały grudzień zabawy w miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia są darmowe (płatny jest tylko udział w warsztatach specjalnych). 

Od 2 stycznia zabawy w miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia będą płatne:
 
•    poniedziałek, środa, czwartek, piątek (15:00-18:00) godzinna zabawa – 5 PLN od osoby
•    sobota, niedziela (10:00-18:00) godzinna zabawa – 10 PLN/ dziecko i 5 PLN/dorosły

Zapraszamy rodziców zainteresowanych otrzymywaniem zaproszeń na wydarzenia u króla Maciusia do wpisania się na listę mailingową.
 

 
Redakcja poleca: Superniania: Zabawa ma pobudzać kreatywność dziecka – obejrzyj film
Moja ulubiona zabawa z dzieciństwa? Bezkonkurencyjnie: zabawa w dom i w szkolę. Moje lalki dostawały bardzo dużo dwój, bo nic się nie uczyły! – opowiada Dorota Zawadzka.
Doładuj
Przeładuj