Genialne płaszcze dla ciężarnej: dochodzisz w nich do porodu, po ciąży też będą pasować!

Ciąża w zimie zawsze wiąże się z problemem: w co się ubrać, aby było nam ciepło i wygodnie, a jednocześnie, żebyśmy nie wyglądały jak w worku. Zobacz genialne płaszcze, które rosną z brzuszkiem i które będą pasować także po ciąży.
Sylwia Niemczyk
ciążowe płaszcze
fot. Fotolia
Nie chcesz wydawać pieniędzy na ciążowy płaszcz, w którym przechodzisz tylko jeden sezon? Masz zupełną rację, ale chodzenie przez całą zimę w kurtce męża lub partnera to już nie jest taki super pomysł! O wiele lepiej wybrać płaszcz, który będzie pasował zarówno na ciążową, jak i pociążową figurę.

Idealny zimowy płaszcz dla przyszłej mamy nie tylko będzie rósł razem z brzuszkiem, ale też już po ciąży będzie się razem z brzuszkiem... kurczył! To możliwe dzięki kopertowemu kroju, który jest idealny dla przyszłej mamy: sprawdzi się zarówno w przypadku płaszcza, jak i bluzki czy sukienki. 

Wolisz wybrać inny styl? Ciążowy brzuszek dobrze wygląda też w krótkim płaszczyku, zapinanym od góry tylko do połowy długości.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Porady stylisty: jak ubierać się w ciąży? [WIDEO]
Pytanie „W co się ubrać?” nie traci na aktualności nawet wtedy, gdy jesteś w ciąży. Zakładać wielkie, ale wygodne sukienki-namioty czy podkreślające brzuszek elastyczne tuniki? A może najważniejszy jest materiał, z jakiego uszyto ubrania? Zobacz nasz film! Jak się ubierać w ciąży, podpowiada doradca wizerunku i stylista, Jakub Świerbiołek.

Ocena (3 oceny)

5.3
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Wsparcie dla rodziców

Badania przyszłej mamy