GRY
 
 

Szokujące ubrania dla dzieci

Dzieci stojące pod ścianą przywodzące na myśl skazańców. Zobacz kolekcję dziecięcą Franzzz. Moda, a może sztuka - oceńcie sami.Jako dziecko była odmieńcem, co jak sama uważa, dało jej wolę i determinację, żeby skupić się na modzie i rozwijaniu kreatywności. Poznajcie nietypową, kontrowersyjną kolekcję dziecięcą Bosmans Caroline.

Bosmans Caroline (1976) – belgijska projektantka dziecięca, matka 4 dzieci, pasjonatka mody dziecięcej, absolwentka wydziału mody. Na co dzień Caroline pracuje jako psychoterapeutka.

Jej kolekcje są połączeniem fantasy, science fiction oraz surrealistycznego koszmaru.

Pytana o przeznaczenie kolekcji (sztuka, kostiumy, a może odzież użytku codziennego) odpowiada, że bardziej skupia się na samej twórczości niż jej przeznaczeniu.

Inspiracją jest dla niej jej codzienna praca. Sama mówi, że jako psychoterapeuta, ma do czynienia z czymś w rodzaju surrealizmu. Podczas sesji asertywności, pracuje z rzeczywistością – to, jak interpretujemy rzeczywistość w oparciu o tło kulturowe i społeczne; czego się nauczyliśmy, co wiemy, kim jesteśmy. To również dlatego jest zainteresowana eksperymentowaniem w swojej kolekcji.

Kolekcja FranzzzKolekcja Cow cow & cows


Co myślicie o tego rodzaju modzie dziecięcej?
Jaki jest jej cel?

Redakcja poleca: Przegląd wiosenno-letnich ubranek dla przedszkolaka Mothercare
Naszedł czas wymiany garderoby przedszkolaków z zimowej na wiosenno-letnią. Zobacz, co Mothercare proponuje chłopcom w swojej najnowszej kolekcji.
Doładuj
Przeładuj