GRY
 
 

Uczucia, co to takiego? - warsztaty w Ukrytym Mieście

18.11.2012r., godz.12:30 Zakamarki zapraszają na spotkanie z książką Uczucia, co to takiego? z nowej francuskiej serii DZIECI FILOZOFUJĄ.

zakamarki
Skąd wiesz, że rodzice cię kochają? Czy wolisz być sam, czy z przyjaciółmi? Czy jesteś zazdrosny o swoich braci i siostry? Potraficie odpowiedzieć na te pytania? Czy trudno jest Wam nazywać swoje uczucia? Czasem łatwiej jest pokazać, namalować to, co się czuje, niż o tym opowiedzieć. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Zapraszamy wszystkich odważnych Małych Filozofów gotowych na grupową dyskusję przeplataną projektami plastycznymi i wymianą ciekawych doświadczeń.

Wstęp wolny.

W każdą trzecią niedzielę miesiąca zapraszamy na Zakamarkowe warsztaty do warszawskiego Ukrytego Miasta - Zakamarki Ukrytego Miasta.
Termin następnego spotkania: 16 grudnia.

Organizatorami spotkania są Wydawnictwo Zakamarki i księgokawiarnia Ukryte Miasto.

Ukryte Miasto
Noakowskiego 16
Warszawa
tel. 22 270 23 88
www.ukrytemiasto.com
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj