GRY
 
 

Ukradli 11-latkowi skarbonkę WOŚP! Pomóż ich odnaleźć - obejrzyj nagranie

Podeszli do dziecka we trzech, jeden z nich wyrwał mu z rąk skarbonkę.

To oni okradli 11-letniego wolontariusza WOŚP
fot. To oni okradli 11-letniego wolontariusza WOŚP
Policjanci z Zabrza poszukują złodzieja, który wraz z dwoma kolegami ukradł skarbonkę 11-letniemu wolontariuszowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Przeczytaj także: Dla kogo w 2016 gra WOŚP?

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15.50 na  ulicy Goethego przy skrzyżowaniu z ulicą Kowalską. 

Do kwestującego chłopca podeszło 3 nastolatków. Jeden z nich wyrwał dziecku skarbonkę z rąk, a potem wszyscy trzej uciekli. 

Jak ustaliła policja, cała trójka chwilę przed kradzieżą przebywała w Galerii Zabrzańskiej przy ulicy Wolności. Ich pobyt zarejestrował monitoring galerii.

Zajmujący się zdarzeniem policjanci z wydziału prewencji poszukują świadków lub innych osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy kradzieży. 

Rysopis sprawcy:  mężczyzna w wieku około 16-17 lat, wzrost około 180 cm, ubrany w szarą bluzę z kapturem ze znajdującymi się na przedniej stronie żółtymi elementami oraz ciemne spodnie. 

Jeśli potrafisz pomóc, skontaktuj się z wydziałem prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel.(32)2779260 lub zadzwoń do najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 997.

Polecamy: Jurek Owsiak o  WOŚP, hejterach i pomaganiu - najlepsze cytaty

 
Redakcja poleca: Biliśmy rekord w jednoczesnej resuscytacji WOŚP! – zobacz film
Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji przez jak największą liczbę osób odbyło się w piątek 16 października 2015 r., dokładnie o godzinie 12. W wydarzeniu organizowanym przez WOŚP wzięła również udział nasza redakcja. To było niezwykłe przeżycie, zresztą zobacz sama.

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci