Ula Pedantula jest w ciąży!
fot. Instagram/ulapedantula

Ula Pedantula jest w ciąży. Znamy termin porodu!

Ula Chincz ogłosiła ostatnio, że niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Pokazała również zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i zdradziła termin porodu.
Joanna  Biegaj
Ula Pedantula jest w ciąży!
fot. Instagram/ulapedantula
Ula Pedantula jest w drugiej ciąży. Tę wspaniałą nowinę ogłosiła za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie zamieściła zdjęcie z sesji ciążowej. Nagrała również specjalny odcinek „UliPedantuli”, w którym podzieliła się z fanami tą radosną wiadomością oraz wyjawiła, jak czuła się, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. 

Pedantulowa rodzina się powiększy

Ula opowiedziała o tym, jak dowiedziała się, że znowu będzie mamą, a także o uczuciach, które jej towarzyszyły:
„Pedantulowa rodzina wkrótce się powiększy. O tym, że jestem w ciąży, dowiedziałam się na samym początku pandemii. Myślę, że wszyscy pamiętamy, jak się wtedy czuliśmy, nie wiedzieliśmy, na czym stoimy, co będzie dalej, był strach, obawy o bliskich, ale też o pracę i też o to jak będzie wyglądała na sza codzienność. (...) Sama musiałam sobie wszystko poukładać, poplanować, poogarniać. Czeka mnie naprawdę niezła życiowa rewolucja”. Ula zdradziła także termin porodu, jej dziecko przyjdzie na świat pod koniec tego roku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie wiem, co mam Wam napisać, więc najlepiej po prostu zobaczcie film. Link w bio :)

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.

Lawina gratulacji

Pod postem prezenterki posypały się komentarze z gratulacjami:

„❤️❤️❤️ Ula! Cudzie mój! Jesteś Przepiękna ❤️ Gratulacje ⭐️⭐️⭐️” - napisała Magda Mołek. Gratulacje złożyła też Joanna Koroniewska: „❤️❤️❤️ Cudnieeee💛💛💛 Gratulacje❤️❤️❤️” i Maffashion - świeżo upieczona mama: „Gratulacje!”.
Uli pogratulowała też Monika Mrozowska, która kilka dni temu także zdradziła, że spodziewa się dziecka: „Gratulacje!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ale piękne zdjęcie 😍😍😍”.

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy