upominki na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock

Upominki na Dzień Babci i Dziadka: drobne prezenty na każdą kieszeń (od 7 zł!)

Upominki dla babci i dziadka to urocze drobiazgi, które kosztują niewiele, ale świetnie sprawdzą się jako pamiątki od wnuków. Warto wybrać prezent z dedykacją albo ze zdjęciem bliskiej osoby. Proste upominki na Dzień Babci i Dziadka można też zrobić samodzielnie − najlepiej według sprawdzonych szablonów.
Agnieszka Majchrzak
upominki na dzień babci i dziadka
fot. Adobe Stock
Upominki na Dzień Babci i Dziadka przygotujcie z wyprzedzeniem, bo przecież nawet w przypadku prostych prezentów warto zadbać o staranne wykonanie i dobranie pasujących dedykacji. Poniżej propozycje kilku drobnych upominków dla ukochanej babci i dziadka: są dowcipne, praktyczne i przede wszystkim w bardzo przystępnej cenie, już od 7 złotych!

Drobne upominki na Dzień Babci i Dziadka:

Upominki dla babci i dziadka: proste i tanie

Upominki na Dzień Babci i Dziadka mogą cieszyć i wzruszać, a jednocześnie kosztować grosze. Znalazłyśmy nawet takie w cenie poniżej 10 zł! To dowód na to, że naprawdę nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby znaleźć dla babci i dziadka udany prezent. Kubek na herbatę, etui na okulary, ręcznik z dedykacją − to wydatek kilku złotych. Najważniejsze, abyście nie szukali pomysłu na prezent do ostatniej chwili! 

Pamiętaj, że życzenia, wierszyki i laurki to także doskonały upominek na Dzień Babci i Dziadka. Do prezentu DIY warto jednak dołączyć jeden z tych drobiazgów:

1. Etui na okulary na Dzień Babci Dziadka

Praktyczny i prosty upominek na Dzień Babci i Dziadka to eleganckie etui na okulary. Delikatna, romantyczna stylistyka etui z pewnością przypadnie do gustu babci. Dobrze, by pudełko było z twardego i sztywnego materiału i miało mocne zamknięcie. W środku może być np. wyściełane welurem.

2. Skarpety na Dzień Babci i Dziadka

Para skarpet to drobny upominek dla superdziadka. Skarpety mogą mieć śmieszne napisy. Fajnie, jeśli będą od razu zapakowane w ozdobne pudełko.
 

3. Kosmetyczka na upominek dla babci

Wbrew pozorom babcie bardzo chętnie szukają nowinek urodowych i z pewnością ucieszą się z nowej, pojemnej kosmetyczki, na dodatek – osobiście im dedykowanej! Zwróć uwagę, czy kosmetyczka jest wykonana z trwałego, nieprzemakalnego materiału.

4. Koszulka na upominek dla dziadka

Dowcipny nadruk pokazujący zalety posiadania dziadka może okazać się strzałem w dziesiątkę na Dzień Babci i Dziadka. Koszulka na upominek powinna być wykonana ze 100 proc. bawełny.
 

5. Kubek na Dzień Babci i Dziadka

Wygodny kubek z pewnością przypadnie do gustu każdej babci i dziadkowi. To prosty upominek dla tych dziadków, którzy lubią mieć swój osobisty kubek i niechętnie dzielą się nim z pozostałymi domownikami. Kubek ze specjalnym napisem nie pozostawia żadnej wątpliwości, kto jest jego właścicielem!

6. Fartuch kuchenny dla babci

To pomysłowy upominek dla każdej superbabci. Dodatkowo dołączono do niego rękawicę oraz dyplom z życzeniami i podziękowaniami.
fartuch na dzień babci i dziadka
FARTUCH RĘKAWICA I DYPLOM
ALLEGRO
54,99 zł

8. Ręczniki dla babci i dziadka

Zestaw dwóch ręczników z kolorowym haftem oraz kubków z nadrukiem specjalnie dla babci i dziadka. Upominek zapakowano w prostą drewnianą skrzynkę wypełnioną wełną drzewną. To oryginalny prezent na Dzień Babci i Dziadka!
ręczniki na prezent na dzień babci i dziadka
ZESTAW RĘCZNIKÓW I KUBKÓW
ALLEGRO
99,99 zł

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dzień Babci i Dziadka - kiedy? Obejrzyj krótki film
Czy pamiętasz kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Zobacz wideo
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy