GRY
 
 

Uratowała życie porzuconego noworodka, karmiąc go własną piersią - film

„Każda kobieta zrobiłaby to samo w tych okolicznościach…” - twierdzi policjantka. Bohaterski czyn czy instynkt macierzyński?

Policjantka karmi piersią porzucone dziecko
fot. Facebook Radio Robledo
Oficer Luisa Fernanda Urrea znalazła w lesie porzuconego noworodka. Dziecko musiało się niedawno urodzić, gdyż miało jeszcze część pępowiny. Stan noworodka zagrażał jego życiu, był on głodny i na granicy hipotermii. Oficer Urrea postanowiła ratować życie dziecka. Niedawno sama została matką i wciąż karmiła swoje dziecko piersią. Wiedziała, że ​​jest w stanie nakarmić piersią znalezionego noworodka. Jej akt dobroci został sfilmowany, a nagranie trafiło na Facebooka.
 
 

Después que encontraron la bebe abandonada en zona rural de tulua una integrante de la policia le da leche materna .

Posted by Radio Robledo on 11 stycznia 2016

Trwają poszukiwania rodziny zastępczej dla znalezionego noworodka, który obecnie przebywa pod opieką Colombian Family Welfar Institute. Policja wciąż nie znalazła biologicznej matki dziecka. Jeśli uda się ją odnaleźć będzie podlegać oskarżeniu za swój haniebny czyn.

Oficer Urrea twierdzi, że "Każda kobieta zrobiłaby to samo w tych okolicznościach...".  Zgadzasz się ze słowami policjantki? Napisz w komentarzu.

Zobacz też: Matka przyprowadziła do okna życia dziecko, które miało … 1,5 roku!

 
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 3
Zobacz, jak karmić dziecko w pozycji spod pachy.
Doładuj
Przeładuj