GRY
 
 

Nikt się nie spodziewał, że ta wada uratuje jej życie!

Jak to możliwe, że dodatkowy paluszek był oznaką poważnej wady genetycznej?

Dzięki drugiemu kciukowi lekarzom udało się uratować życie malutkiej Quincy
fot. Facebook/Love What Matters
"To było prawdziwe szczęście w nieszczęściu" – napisała o dodatkowym kciuku Quincy jej mama, Caitlin. Dzięki tej anomalii lekarzom udało się wykryć poważną wadę serca, z którą urodziła się dziewczynka.

"Cztery miesiące temu urodziłam śliczną córeczkę. Nie mogliśmy się doczekać, aż ona tu z nami będzie, a ta stresująca ciąża będzie za nami. Okazało się, że to dopiero początek naszej podróży. Quincy urodziła się z dodatkowym kciukiem, który jest prawdziwym szczęściem w nieszczęściu. Gdyby nie miała tej anomalii (i brakującej nerki), nigdy nie wysłaliby nas do genetyka, a ten nie skierowałby nas do kardiologa. Już na pierwszej wizycie dowiedzieliśmy się, że ma wrodzoną wadę serca, która wymaga operacji. Ona jest taką silną, śliczną dziewczynką. Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami, że jest nasza. Kiedy Liv zobaczyła pierwszy raz jej kciuk, powiedziała nam, że to jej kciuk serca. Gdybyśmy tylko od razu wiedzieli, że ma rację! Quincy to nasza serduszkowa wojowniczka!" – napisała Caitlin w poście opublikowanym przez Love What Matters.
 

Pod postem pojawiło się wiele dodających otuchy komentarzy. Internauci obiecują, że będą modlić się za zdrowie malutkiej Quincy i za jej rodziców. Niestety, wśród komentarzy pojawiły się również przypuszczenia, że dziewczynka może cierpieć na zespół Townesa-Brocksa. To zespół wad wrodzonych, w tym wad serca, nerek, słuchu, dłoni i stóp.

Mamy nadzieję, że mała Quincy będzie dzielnie walczyć o życie i nie potwierdzą się przypuszczenia internautów... Nie bez przyczyny rodzice nazywają ją "małą wojowniczką"!

Czytaj także: Ogromny sukces WOŚP. Przebadano ponad 5 milionów noworodków!
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj