kobieta, lustro, sprzątanie, szczęśliwa kobieta, zmęczenie
fot. fotolia

Urodziłam dziecko i jestem piękna. A ty? - film

Uważasz się za zwykłą, przeciętna kobietę? Pora to zmienić! Uwierz w siebie!
Marta Kabulska

Piękna czy przeciętna? Jaka jesteś?

Firma Dove znana jest ze swych wspierających kobiecą samoocenę kampanii. Tym razem sprawdziła, jak my kobiety niezależnie od pochodzenia nie wierzymy w to, że jesteśmy piękne!
Redakcja poleca: Czego nie lubią pasożyty – podpowiada doktor Ozimek [WIDEO]
Zastanawiasz się, czego nie lubią pasożyty? Lista takich produktów jest dość długa, więc z pewnością uda się dobrać coś, co dziecku będzie smakować. Dieta na robaki zawiera między innymi: kiszone ogórki, jogurty, pestki dyni czy niektóre przyprawy. Sprawdź, jaką dietę na pasożyty stosować: czego jeszcze nie lubi glista ludzka, lamblia i inne robaki.

Czy akceptujemy same siebie?

Piękna czy przeciętna? Co się stanie, jeśli będziesz musiała dokonać wyboru?
Kobiety różnych narodowości postawiono przed wyborem drzwi, przez które przejadą. Nad jednymi widniał napis "piękna", a nad drugimi "przeciętna". Większość kobiet wybrała wejście "przeciętna". Myślę, że większość Polek wybrałaby również te drzwi. Ciężko uwierzyć, jak niską samoocenę mamy.

Zobacz też: Szczęśliwe kobiety to samolubne matki, czyli ile mogę zrobić dla samej siebie

Jestem zwykła – dlaczego?

Dlaczego nie postrzegamy siebie jako zjawiskowe, piękne? Przecież każda z nas jest wyjątkowa. Czy jest to kwestia wychowania? Tego, że w dzieciństwie nie utwierdzano nas we własnej atrakcyjności? A może jesteśmy na tyle "dobrze wychowane", że nie wypada nam myśleć o sobie w ten sposób?
Twórcy kampanii chcą udowodnić, że piękno jest kwestią wyboru i tylko od ciebie zależy, jakiego wyboru dokonasz. Uwierz w siebie! Pokochaj siebie! A potem zaszczep tę miłość do samej siebie własnej córce, by wybór drzwi "piękna" był dla niej oczywisty.

Piękna czy przeciętna? Jaka jesteś? - napisz w komentarzu

Zobacz też: O co chodzi z - lubię na podłodze...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy