Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]

Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Słynna para sportowych celebrytów, Anna i Robert Lewandowscy, tworzą wraz ze swoją córeczką Klarą wspaniałą, ciepłą i pełną miłości rodzinę. 4 maja Klara kończy roczek. Czego można życzyć na urodziny dziewczynce, która ma właściwie wszystko? Zobaczcie nasz film!

Narodziny gwiazdy – córka sławna jak rodzice

Klara, choć dopiero ma pierwsze urodziny, bezsprzecznie ma już status celebrytki. Słynna mama, trenerka i dietetyczka Anna Lewandowska i jeszcze słynniejszy tata – piłkarz Bayernu Monachium i podpora polskiej reprezentacji Robert Lewandowski to gwarancja, że o malutkiej też będzie głośno, cokolwiek zrobi (albo czego nie zrobi). A teraz robi wielki krok – dosłownie! Jej rodzice pokazali na instagramie jej pierwsze samodzielne kroczki! To chyba najpiękniejszy prezent na urodziny, prawda? 

Zobacz też: Kapitan serc – Robert Lewandowskie spełnia marzenia 

Odrobina prywatności Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska dba o to, żeby jej córeczka miała wciąż nieco prywatności – nigdy nie pokazuje na zdjęciach jej twarzy. Choć fotografii Klary wrzuca do sieci mnóstwo (w tym cudowne inspiracje modowe dla dzieci i wyposażenia wnętrz!), są to takie ujęcia, na których malutka jest tyłem lub bokiem. I Anna, I Robert znają blaski i cienie życia w blasku fleszy. Wiedzą, że lepiej pokazać nieco mniej, niż choćby o odrobinę za dużo. 
Zobaczcie nasz film i sprawdźcie, czego życzymy Klarze Lewandowskiej z okazji pierwszych urodzin

Zobacz też: Jak w 5 sekund stać się lepszą mamą? [WIDEO]


 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy