Dziewczynka uśmiecha się leżąc w rękawicach motocyklowych taty
fot. Facebook/Kim Stone Photography

Dlaczego ta dziewczynka się uśmiecha? Powód chwyta za serce

Dziewczynka na zdjęciu uśmiecha się w naprawdę ujmujący sposób... Jej historia z pewnością was wzruszy.
Hanna Szczesiak
Dziewczynka uśmiecha się leżąc w rękawicach motocyklowych taty
fot. Facebook/Kim Stone Photography
To zdjęcie małej Aubrey wzruszyło już tysiące osób. To część sesji zdjęciowej upamiętniającej tatę dziewczynki, który został zastrzelony w kwietniu tego roku, miesiąc przed narodzinami córeczki.

Mama dziewczynki postanowiła uhonorować zmarłego partnera i wykorzystała w sesji zdjęciowej dziewczynki jego rękawiczki i kask motocyklowy. "Zaczęła się uśmiechać jak tylko położyłam ją w rękawicach taty. Nie miałam nawet czasu, żeby ustawić światło" – mówi fotografka Kim Stone, która uchwyciła ten wyjątkowy moment na zdjęciu. Pod zdjęciem pojawił się podpis:

Jej Tatuś uwielbiał swój motocykl. Zawsze jednak pamiętał o sprzęcie ochronnym. Chciał mieć pewność, że jest bezpieczny. Nie chciał ryzykować wiedząc, że jego córeczka zaraz pojawi się na świecie. Ale nigdy nie weźmie malutkiej na ręce. Jego życie zostało mu odebrane przez kogoś, kogo nazywał przyjacielem. Mówi się, że gdy dzieci uśmiechają się przez sen, mówią do nich anioły. Być może to prawda.

Spójrzcie jeszcze raz na zdjęcie małej Aubrey – wzruszające, prawda?Czytaj także: To zdjęcie wywołuje oburzenie. Co robią temu dziecku?!
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy