kobieta i mężczyzna, komputer
fot. Fotolia

Weź udział w webinarium na temat ustawy o in vitro

Chcesz wiedzieć więcej na temat ustawy o in vitro? Już 7 października dołącz do dyskusji na żywo z ekspertami kliniki leczenia niepłodności InviMed. Udział w webinarium jest bezpłatny.
Joanna Karwat
kobieta i mężczyzna, komputer
fot. Fotolia

Webinarium na temat in vitro

Jakie zmiany przyniesie ustawa o in vitro? Czy jest korzystna dla pacjentów? Jakie ma plusy, a jakie minusy?
Dowiedzieć się tego będą mogły wszystkie osoby, które 7 października (środa) o 18.00 wezmą udział w webinarium poświęconym ustawie o leczeniu niepłodności.

Podczas dyskusji na żywo w internecie, będzie możliwość zadawania pytań na czacie ekspertom: Annie Krawczak ze Stowarzyszenia Nasz-Bocian, dr Tomaszowi Rokickiemu z kliniki leczenia niepłodności InviMed oraz Dorocie Gawlikowskiej, psycholożce z kliniki leczenia niepłodności InviMed.

Przeczytaj: In vitro w Polsce dostępne tylko dla par

Udział w webinarium jest bezpłatny. Można się na nie zapisać przez formularz dostępny na stronie: http://invimed-webinarium.gr8.com/ . Przed webinarium uczestnicy otrzymają link aktywacyjny do udziału w spotkaniu.

Sprawdź: Ile kosztuje in vitro w Polsce?
Redakcja poleca: Endometrioza: przyczyny i objawy endometriozy – film
Endometrioza nie jest rzadka: szacuje się, że choruje na nią co 10 kobieta w wieku rozrodczym. Bywa, że choroba przebiega bezobjawowo. Konsekwencją mogą być problemy z zajściem w ciążę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy