GRY
 
 

Uwaga! Producent wycofuje za sprzedaży płatki śniadaniowe dla dzieci

Ten producent powinien być przykładem dla innych firm. Ze względu na bezpieczeństwo maluchów, zadecydował o zapobiegawczym wycofaniu ze sprzedaży płatków śniadaniowych.

Producent wycofuje płatki śniadaniowe dla dzieci
fot. Fotolia
Producent żywności dla niemowląt HiPP wycofuje z rynku produkt o nazwie Kółeczka śniadaniowe HIPP (Kinder Frühstücks-Ringe), 140 g (nr art. 3536), z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017.

W oświadczeniu HiPP czytamy: "Powodem wycofania jest znalezienie fragmentu metalowego drutu w opakowaniu produktu. Aby wykluczyć jakiekolwiek ryzyko dla Konsumentów, firma HiPP apeluje, aby nie używać produktów z datą minimalnej trwałości od 05.01.2017 do 19.04.2017! Data minimalnej trwałości znajduje się na górnej części opakowania. Jednocześnie informujemy, że wycofanie z rynku nie dotyczy innych produktów HiPP".

Jeśli masz w domu wycofane ze sprzedaży płatki, możesz zwrócić je do sklepu. HiPP obiecuje zwrócić wszelkie koszty.

Jeśli macie wątpliwości, na wszelkie pytania odpowie przedstawiciel HiPP, Izabela Płusa-Wójcik, pod numerem telefonu 22 853 44 44.

Popieramy taką postawę producenta – każdy popełnia błędy, nawet ogromne koncerny. Jednak nie każdy umie się do tego błędu przyznać, tym bardziej, jeśli zagraża bezpieczeństwu maluszków.

Czytaj także: źródło: materiały prasowe HiPP
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci