GRY
 
 

Uwaga, szokujące zdjęcia! To nie kampania społeczna a skrajna głupota rodziców

To zdjęcie obiegło media na całym świecie. Jesteśmy w szoku, że rodzice mogą wykazać się taką nieodpowiedzialnością.

Odurzona narkotykami para jechała samochodem z 4-letnim dzieckim
fot. AP/East Liverpool Police Department
Gdy zobaczyłam to zdjęcie, pomyślałam, że to kampania społeczna informująca o szkodliwości alkoholu i narkotyków. Nie sądziłam, że para na zdjęciu to odurzeni narkotykami rodzice, a na tylnym siedzeniu siedzi ich 4-letni syn.

Dorośli pod wpływem narkotyków opiekowali się 4-latkiem

Policja ze stanu Ohio zatrzymała do kontroli dziwnie poruszający się samochód. Kierowca próbował wyjaśnić funkcjonariuszowi, że musi odwieźć siedzącą obok nieprzytomną kobietę do szpitala. Chwilę po zatrzymaniu mężczyzna także stracił przytomność. Okazało się, że para przedawkowała heroinę. Na tylnym siedzeniu samochodu siedział 4-letni chłopiec. Według policjantów, chłopiec był tak przerażony, że nie okazywał żadnych emocji i nie był w stanie nic powiedzieć.

Dla tych rodziców nie ma żadnego usprawiedliwienia. Mężczyzna, który nie jest biologicznym ojcem dziecka, został skazany za 180 dni więzienia za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Matce chłopca również postawiono zarzuty. Policja poinformowała, że 4-latek został oddany pod opiekę ośrodka pomocy społecznej. 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

"To dziecko nie może mówić za siebie"

Policja opublikowała na swoim Facebooku drastyczne zdjęcia wraz z oświadczeniem:  "Uważamy, że to konieczne, aby pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku. Czujemy, że musimy być głosem dzieci uwikłanych w ten okropny bałagan. To dziecko nie może mówić za siebie, ale mamy nadzieję, że jego historia może przekonać innych używających narkotyków, by pomyśleli dwa razy przed wstrzyknięciem tej trucizny, gdy mają pod opieką dziecko. Czas, by ludzie, którzy nie biorą narkotyków, zobaczyli, z czym mamy na co dzień do czynienia. Trucizna znana jako heroina trzyma w mocnym uścisku wiele społeczności, nie tylko naszą. Różnica polega na tym, że my jesteśmy gotowi do walki z tym problemem, aż się go nie pozbędziemy. Jeśli to oznacza, że zrazimy po drodze kilka osób, jesteśmy na to przygotowani".

Myślicie, że publikacja tych uświadomi innym, jak szkodliwe są narkotyki? Ja jestem w szoku...


fot. Facebook/cityofeastliverpool


fot. Facebook/cityofeastliverpool​​

Czytaj także: Kobieta urodziła pijane dziecko i jest bezkarna!

źródło: nydailynews.com / gazeta.pl

Ocena (2 oceny)

5.0
Doładuj
Przeładuj