GRY
 
 

Vibovit® Children Fashion Show 2011

Vibovit® jest partnerem głównym dziecięcej części przedpołudniowych pokazów mody Warsaw Fashion Street w niedzielę, 26 czerwca 2011 r.

Vibovit®, gama suplementów diety dla dzieci, jest partnerem głównym dziecięcej części przedpołudniowych pokazów mody Warsaw Fashion Street w niedzielę, 26 czerwca 2011 r. Vibovit® zapraszać także będzie dzieci i rodziców do odwiedzin tęczowych namiotów Vibovit®.

Vibovit® - Zadbaj o prawidłowy rozwój i codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka!

Pokazy mody dziecięcej inspirowany motywami i kolorystyką Vibovit® przygotowany przez stylistów Avanti oraz domu mody Forget-me-Not swoją obecnością uświetnią znane twarze, takie jak: Natalia Kukulska, Ola Nieśpielak, Anna Korcz, Tomasz Kot, Karina Kunkiewcz, Olga Borys, Kasia Klich, Marta Kuligowska, Sonia Bohosiewicz i inni. W trakcie pokazu przewidziane jest także uroczyste przekazanie symbolicznego czeku na 15 000 zł, który umożliwi dzieciom z domów dziecka spędzenie wesołych i aktywnych Tęczowych Wakacji.
Poza pokazem mody, suplement diety Vibovit® zapraszać będzie wszystkie dzieci i rodziców
do odwiedzin tęczowego namiotu Vibovit®. Na dzieci czekać tam będą różne atrakcje: konkursy rysunkowe z nagrodami, kolorowe baloniki, bańki mydlane i inne. Rodzice zaś będą mogli zapoznać się z gamą produktów Vibovit® i odpocząć. Tęczowy namiot Vibovit® będzie usytuowany na Krakowskim Przedmieściu.

Serdecznie zapraszamy!
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj