GRY
 
 

Vibovit - zdrowie dzieci. Zaufanie mam.

Gościem specjalnym na konferencji z okazji 40-lecia marki Vibovit® była twarz pierwszego, historycznego opakowania Vibovitu®.

 


W dniu 24 czerwca 2013r. odbyła się konferencja prasowa z okazji 40-lecia marki Vibovit® - podróż sentymentalna w lata 70-te i 80-te.
Konferencja odbyła się w Kinie Iluzjon a poprzedzał ją dojazd kultowymi autobusami "ogórkami".


Gościem specjalnym była pani dr n. med. Maria Kotowska, Klinika Gastroeneterologii i żywienia Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz – gość niespodzianka – Pani Maja Gawrońska – twarz pierwszego, historycznego opakowania Vibovitu®.

O historii marki Vibovit oraz jej planach na przyszłość opowiedziała Marta Sierpińska-Kopyt, Dyrektor Marketingu OTC, Teva Pharmaceuticals Polska.
Gościem specjalnym był Prezes Teva Pharamceuticals Polska – Michał Nitka. Konferencja prowadziła aktorka - Paulina Holtz.
 Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (3 oceny)

4.7
Doładuj
Przeładuj