GRY

Vibovit® Pstryczki Języczki

Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka!

2010-10-08-2.jpg
W piątek, 8 października 2010, w restauracji SKETCH w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe połączone z prezentacją najnowszego produktu-suplementu diety Vibovit® Pstryczki Języczki.

Wśród gości byli przedstawiciele popularnych tytułów prasy kobiecej, poradnikowej i parentingowej największych wydawnictw: Edipresse, Hubert Burda Media, Bauer, G+J, Agora i innych.
 
W kolorowo zaaranżowanym wnętrzu zgromadzeni goście wysłuchali prezentacji dotyczących produktów firmy, jej misji i strategii działania oraz planów na przyszłość. Prezentacje poprowadziły Panie Marta Sierpińska-Kopyt, Dyrektor Marketingu OTC, i Justyna Bielewicz, Starszy Kierownik Marki.

Gościem specjalnym spotkania była Pani dr n.med. Maria Kotowska z Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Akademii Medycznej w Warszawie, która opowiedziała o znaczeniu witamin niezbędnych dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, konieczności i korzyściach wynikających z codziennej suplementacji diety dzieci witaminami.

Najnowszy produkt firmy Teva - Vibovit® Pstryczki Języczki
to w postaci wzbogaconego witaminami musującego proszku o smaku coli. Jest to preparat o nowej formule - przeznaczony do spożycia bezpośrednio na język w nowym, atrakcyjnym smaku. Vibovit® Pstryczki Języczki, suplement diety, zawiera zestaw 10 podstawowych witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Stanowi on uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4 roku życia.

Redakcja poleca: Mam prawo do humorów [WYRAŻANIE EMOCJI]
Jak uczyć dziecko wyrażać emocje? Dlaczego nie warto ich tłumić? Zobacz, co na ten temat mówi Dorota Zawadzka. Poznaj też ćwiczenia, dzięki którym nauczysz dziecko dopasowywać emocje do danych sytuacji.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Zapoznanie z nocnikiem

O czym marzą maluchy?