GRY
 
 

Vibovit® Pstryczki Języczki

Zadbaj o codzienną porcję witamin dla Twojego dziecka!

2010-10-08-2.jpg
W piątek, 8 października 2010, w restauracji SKETCH w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe połączone z prezentacją najnowszego produktu-suplementu diety Vibovit® Pstryczki Języczki.

Wśród gości byli przedstawiciele popularnych tytułów prasy kobiecej, poradnikowej i parentingowej największych wydawnictw: Edipresse, Hubert Burda Media, Bauer, G+J, Agora i innych.
 
W kolorowo zaaranżowanym wnętrzu zgromadzeni goście wysłuchali prezentacji dotyczących produktów firmy, jej misji i strategii działania oraz planów na przyszłość. Prezentacje poprowadziły Panie Marta Sierpińska-Kopyt, Dyrektor Marketingu OTC, i Justyna Bielewicz, Starszy Kierownik Marki.

Gościem specjalnym spotkania była Pani dr n.med. Maria Kotowska z Kliniki Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Akademii Medycznej w Warszawie, która opowiedziała o znaczeniu witamin niezbędnych dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu, konieczności i korzyściach wynikających z codziennej suplementacji diety dzieci witaminami.

Najnowszy produkt firmy Teva - Vibovit® Pstryczki Języczki
to w postaci wzbogaconego witaminami musującego proszku o smaku coli. Jest to preparat o nowej formule - przeznaczony do spożycia bezpośrednio na język w nowym, atrakcyjnym smaku. Vibovit® Pstryczki Języczki, suplement diety, zawiera zestaw 10 podstawowych witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Stanowi on uzupełnienie codziennej diety dzieci powyżej 4 roku życia.

Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj