Viva!Mama, Księżna Kate, wydanie specjalne
fot. Marek Jaśkiewicz

Wydanie specjalne „VIVA!Mama” jest już w kioskach

Jesteś ciekawa, jak wygląda życie dzieci z królewskich rodzin? Fascynuje cię aktorka Angelina Jolie? Szukasz pomysłu na fajną wycieczkę w Polsce? Zajrzyj do najnowszego wydania magazynu „Viva!Mama”.
Joanna Karwat
Viva!Mama, Księżna Kate, wydanie specjalne
fot. Marek Jaśkiewicz
Już od 22 maja w kioskach dostępny jest ekskluzywny magazyn „VIVA! Mama”. Partnerem merytorycznym wydania jest serwis Babyonline.pl.

Królewskie dzieci

Na początku maja księżna Kate urodziła córeczkę. Mała Charlotte jest czwarta w kolejce do tronu i... to dobrze, bo ma szansę na spokojniejsze życie, niż jej koleżanki z królewskich rodzin, np. Leonor z Hiszpanii (od zeszłego roku Jej Królewska Wysokość Księżna Asturii). O tym, do jakich szkół chodzą potomkowie monarchów i jakie mają zainteresowania przeczytasz w „Viva!Mama”.
Redakcja poleca: Przegląd kostiumów kąpielowych dla dzieci Mothercare
Na letnie upały musimy jeszcze trochę zaczekać. Mimo to w sklepach Mothercare pojawiła się już kolekcja kostiumów kąpielowych dla dzieci. Zobacz je!

Moda dla kobiet w ciąży

Obszerne, bezkształtne ubrania to już przeszłość! Stylistka Zosia Ślotała przygotowała dla czytelniczek wyjątkowe stroje dla ciężarnych. Wykorzystała m.in. propozycje polskich firm, np. MumMe Code.
Zobacz: Fotocast z rosnącym brzuchem

Wakacje z dzieckiem

W specjalnym wakacyjnym dodatku znajdziesz hotele przyjazne rodzinie (z certyfikatem HPR - Hotel Przyjazny Rodzinie) oraz pomysły na wycieczki w Polsce. O ciekawych i wyjątkowych parkach rozrywki, muzeach i skansenach opowiedzieli Anna I Krzysztof Kobusowie - podróżnicy.
Zrób test: Dokąd jechać z dzieckiem na wakacje?

Zobacz, co jeszcze znajdziesz w magazynie „Viva!Mama”:
  • Rady na gorączkę i ząbkowanie
  • Pomysły na zdrowe dania dla dziecka
  • Najciekawsze książeczki dobrane do wieku
  • Sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry malucha
Sprawdź, co spakować do weekendowej kosmetyczki
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy