fot. Fotolia.pl

W Łodzi z klocków Lego zbudują wielką bożonarodzeniową choinkę

W łódzkiej Manufakturze wyrośnie blisko sześciometrowa, bożonarodzeniowa choinka w całości zbudowana z klocków Lego. Dekorowanie świątecznego drzewka odbędzie się w sobotę, 22 listopada podczas wielkiej, rodzinnej imprezy, na której wszyscy fani klocków będą mogli dać upust swojej kreatywności budując autorskie bombki i ozdoby.
Aneta Grinberg
fot. Fotolia.pl
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia  firma Lego - Polska szykuje dla małych i dużych fanów klocków wielką niespodziankę. W najbliższą sobotę w łódzkiej Manufakturze czekać na nich będzie niezwykła, olbrzymia bożonarodzeniowa choinka, zbudowana z 200 tys. klocków Lego. Przez cały dzień, w godz. 11-18 będzie można konstruować bombki z dostępnych na miejscu specjalnych, świątecznych zestawów Lego z elementami pozwalającymi na ich zawieszenie na choince.
- Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na wielką, świąteczną imprezę Lego, podczas której wspólnie udekorujemy choinkę  - mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w Lego Polska. - Uczestnicy będą mogli tworzyć na miejscu bombki według własnego pomysłu, wykorzystując nasze świąteczne zestawy.
Z kolei ozdoby zbudowane z klasycznych klocków Lego zostaną umieszczone na specjalnej ekspozycji i wezmą udział w konkursie na najciekawszą dekorację świąteczną.
- Najbardziej kreatywne propozycje nagrodzimy zestawami klocków – dodaje Bartosz Antoniak, z Lego Polska.
Podczas imprezy w Manufakturze, oprócz konstruowania bombek i dekoracji świątecznych, zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci m.in. warsztaty kreatywnego budowania z klocków oraz strefę foto, gdzie będzie można zrobić zdjęcie ze swoją bombką i na miejscu otrzymać jego wydruk.
Pod koniec dnia odbędzie się uroczyste zapalenie światełek na choince Lego. Drzewko pozostanie w Manufakturze aż do stycznia 2015 roku.
Firma Lego zachęca także do budowania autorskich ozdób choinkowych z klocków i umieszczania ich zdjęć w galerii na www.LEGOchoinka.pl. Na tej stronie będzie można znaleźć również szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz inspiracje do tworzenia choinkowych ozdób z klocków Lego.

Zobacz też: Jak przetrwać święta w dobrym humorze.
Redakcja poleca: Jak wypadło mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 w naszym teście? Sprawdź!
Badania nad składem mleka z piersi trwają od lat i stanowią inspirację do zmian w składzie mlek modyfikowanych dla niemowląt. W ręce mam oddaliśmy mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 i poprosiliśmy o jego przetestowanie. Dowiedz, się jak wypadł ten sprawdzian!
Doładuj
Przeładuj