GRY
 
 

„W pogoni za bajką”

27, 28.10.2011r., godz.9.00 i 12.00, 
29.10.2011r.,godz.19.00 - premiera Teatr Rampa zaprasza serdecznie na nowy musical familijny.

wydarzenia, teatr rampa
fot. Teatr Rampa
W POGONI ZA BAJKĄ to najnowszy musical familijny Teatru Rampa będący polską prapremierą nowatorskiej sztuki autorstwa Moniki Muskały i Janusza Margańskiego (nagrodzonego na 36.FPFF w Gdyni za scenariusz filmu „Wymyk”).

Spektakl reżyseruje znany z dziecięcych i młodzieżowych realizacji Cezary Domagała. Prawdziwą niespodzianką w przedstawieniu jest muzyka Piotra Rubika jakiego jeszcze nie znamy. Całość tworzy muzyczną opowieść zaskakującą nowoczesną formą i pomysłem inscenizacyjnym. Przeplatają się w nim dwa światy: podziemny świat nieczytanych bajek oraz zabiegany świat współczesnego królestwa. Jego wiecznie zajęty król Sukcesso Pałer zaczyna tracić kontakt ze swoją córką Rebellą. Aby ojciec choć na chwilę przestał być królem i poświęcił swój czas tylko jej, mała księżniczka postanawia ukryć jego berło. Atrybut władzy ginie w czeluściach zamkowych lochów, a jego poszukiwanie daje początek fascynującej przygodzie z bohaterami wielu znanych bajek. Znakomita zabawa konwencjami i stylami, atrakcyjna zarówno dla dzieci jak i  dorosłych.

Występują:
KAMILA BORUTA-HYCNAR
MAGDALENA CWEN – HANUSZKIEWICZ
JOANNA GÓRNIAK
KATARZYNA KOZAK
DOMINIKA ŁAKOMSKA /GABRIELA OBERBEK
DOROTA OSIŃSKA
BRYGIDA TUROWSKA
LESZEK ABRAHAMOWICZ
MATEUSZ CIEŚLAK
ROBERT KOWALSKI
MACIEJ GĄSIOREK
KONRAD MARSZAŁEK
MIECZYSŁAW MORAŃSKI
DANIEL ZAWADZKI

Kasa Teatru Rampa
ul. Kołowa 20, (22) 679 89 76

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

1.0
Doładuj
Przeładuj