GRY
 
 

"W szufladzie" w Teatrze Małego Widza

18.02.2012r., godz.10:00; 12:00; 16:00 Teatr Małego Widza zaprasza dzieci w wieku 0-3 lata na gościnny występ TEATRU PODDAŃCZEGO pt. W SZUFLADZIE.

Teatr Małego Widza, Warszawa
Spektakl powstał na bazie doświadczeń europejskich teatrów tworzących dla „najnajmłodszych”, a więc dla przedziału wiekowego 0-3. Dzieci zostają wprowadzone w świat teatru opowiadaniem o magicznej linii oddzielającej światy - Tu i Tam, świat realny od świata teatru.

Scenografię stanowią tajemnicze komódki i szuflady. W każdej z nich mieszka jeden z żywiołów. Są one bohaterami opowieści. Wszystko tworzone jest poprzez zabawę w nazywanie - układanie słów, wydobywanie z przedmiotów dźwięków, zabawę rytmami, które dzieci chętnie naśladują włączając się w tworzenie świata na scenie.

Reżyseria: Honorata Mierzejewska- Mikosza
Muzyka: Iga Mierzejewska
Występują: Agata Butwiłowska, Ewa Mrówczyńska

Czas trwania: 25 min
Bilety: 40 zł

Spontaniczność, ciepło i bliskość spotkania kilkuletnich widzów ze światem teatru, udaje się młodym absolwentkom Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku osiągnąć dzięki niezwykłemu otwarciu na dziecięcą publiczność, ciągłej gotowości na interakcję, chęci spotkania, współkreowania rzeczywistości na scenie z dzieckiem, a także wykorzystaniu doświadczeń warsztatowych z obszaru teatru przedmiotu.
                                                                                                                                                                               Małe Warszawskie Spotkania Teatralne


Teatr Małego Widza

SCEK, ul. Jezuicka 4
(wejście od ulicy Brzozowej)
00-281 Warszawa – Stare Miasto

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj