Białe noce w Biedronce
fot. AdobeStock

W ten weekend Biedronka pracuje non-stop. Mega promocje, banany za darmo!

Popularna sieć dyskontów postanowiła zorganizować dla klientów wyjątkowe promocje. Wiele produktów można kupić za połowę ceny, w dodatku sklepy czynne są całą dobę. Nie przegapcie!
Milena Oszczepalińska
Białe noce w Biedronce
fot. AdobeStock
Ten weekend jest wyjątkowo pracowity dla Biedronki. Sieć otwarta jest nieprzerwanie od piątku do niedzieli (co najmniej do godz. 21.00). W tym czasie na klientów czeka wiele atrakcji: w piątek i sobotę rozdawane są vouchery na banany, a w niedzielę za zakupy zapłacimy tylko połowę ceny. Sprawdźcie szczegóły tego zakupowego szaleństwa!

Darmowe banany w Biedronce

Okazuje się, że banany to jedne z częściej kupowanych owoców przez klientów Biedronki. Dlatego w ten weekend w ponad 2500 dyskontów w całej Polsce można odebrać vouchery na banany, które następnie, w dniach 29-30 kwietnia będzie można wymienić na owoce. Jak zdobyć kupon? Wystarczy jeszcze dziś do północy kupić banany, a równowartość wydanej kwoty zostanie zwrócona na specjalnym voucherze. Obowiązuje jednak limit – 10 zł na dzień. Promocja obowiązuje z kartą Moja Biedronka.

Zobacz też: Koronawirus: zniesienie drugiego etapu obostrzeń już w maju? Jest stanowisko rządu
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Białe noce pełne wyjątkowych promocji

Kto był w dyskoncie dzisiejszej nocy, mógł skorzystać z promocji 2+2 (z zakupionych czterech produktów z określonych kategorii 2 najtańsze otrzymywało się gratis). Podczas białej nocy z soboty na niedzielę można zdobyć 3 darmowe produkty przy zakupie 20 różnych rzeczy (rabat ulega zwielokrotnieniu).
Ważne! „Promocji nie podlegają produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz torby zakupowe” – czytamy na stronie dyskontu.

Kolejne promocje na majówkę

To nie koniec atrakcji, jakie sieć sklepów Biedronka przygotowała na klientów w związku z tegorocznym weekendem majowym. Przez cały kolejny tydzień, od niedzieli 27.04 do soboty 2.05, Kiełbasa Śląska 550 g. będzie sprzedawana na zasadach 1+1 gratis. To prawdziwa gratka dla fanów majówkowego grillowania. Pamiętajcie jednak, że w związku z obostrzeniami, grilla możecie zrobić tylko we własnym ogródku. W ramach akcji „Oszczędzaj Połowę” będą pojawiały się też kolejne produkty, o których sieć będzie informowała na bieżąco w swoich komunikatach.

Źródło: biedronka.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy