kobieta, ciąża, kobieta w ciąży, Invimed
fot. materiały prasowe

W trosce o narodziny - oferta Klinik Invimed i Grupy Medicover

Unikatowa oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro.
kobieta, ciąża, kobieta w ciąży, Invimed
fot. materiały prasowe
Pierwsze spojrzenia, randki, miłość, przeradzają się w stały związek. Następne ważne kroki na drodze wspólnego życia to mieszkanie, a wreszcie rodzina. Nie każda para jednak z łatwością może doczekać się potomstwa.  

W Polsce, podobnie jak na świecie, co piąta para ma trudności z uzyskaniem potomstwa. W tej sytuacji coraz więcej osób decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Jednym ze sposobów leczenia niepłodności są metody wspomaganego rozrodu, a wśród nich metoda in vitro. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz skuteczności lekarzy i embriologów z Klinik InviMed, rodzicami zostały już tysiące par. Teraz pacjentki starające się o dziecko mogą skorzystać z unikatowej oferty, która łączy w sobie:
  • leczenie niepłodności w klinikach InviMed,
  • poród w Szpitalu Medicover
  • i opiekę medyczną dla maluszka w Centrach Medicover.
Kiedy leczenie metodą in vitro przyniesie oczekiwany efekt – ciążę – pacjenci zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądał poród, jaki szpital wybrać i czym się kierować przy jego doborze. Odpowiadając na potrzeby przyszłych rodziców, Klinika InviMed wraz z Grupą Medicover wprowadziły na rynek nową, specjalną ofertę dla par starających się o dziecko metodą in vitro. InviMed i Medicover zapewniają dostęp do leczenia niepłodności, bezpieczny poród w komfortowych warunkach w nowoczesnym szpitalu, a także opiekę medyczną dziecka od narodzin aż do 2. roku życia.

Pary, u których podczas konsultacji i badań stwierdzono obniżoną zdolność do naturalnego zapłodnienia, mogą skorzystać z tej oferty. Dzięki niej osoby, które zdecydują się na leczenie niepłodności metodą in vitro w klinikach InviMed oraz poród w szpitalu Medicover, w zależności od wybranej opcji porodu, mogą zaoszczędzić od 1500 do 3500 PLN. Pieniądze te z pewnością przydadzą się po narodzinach dziecka, m.in. na wózek, urządzenie pokoju czy wyprawkę dla noworodka. Dodatkowym uzupełnieniem oferty porodowej jest pakiet dla maluszka ze specjalnym rabatem w wysokości 10%, który nowonarodzonemu dziecku zapewnia m.in.:
  • opiekę lekarza pediatry i pielęgniarki,
  • szczepienia,
  • wizyty domowe,
  • porady telefoniczne,
  • pogotowie ratunkowe,
  • a w wyższym wariancie – także opiekę lekarzy specjalistów i diagnostykę.
- Pacjentka, po zabiegu in vitro w klinikach InviMed i potwierdzeniu ciąży, otrzyma voucher na poród w Szpitalu Medicover z wysokim rabatem. Przez cały okres ciąży pozostaje pod opieką swojego ginekologa, a voucher daje jej dodatkowo możliwość porodu w Szpitalu Medicover także z tym lekarzem, który prowadzi ciążę. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort przyszłej mamie. Ten sam voucher uprawnia również do zniżki przy zakupie opieki dla nowonarodzonego dziecka. – mówi Izabella Murawska-Chojnowska, Kierownik ds. Marketingu Szpitala Medicover.

Ta propozycja to całkowita nowość na rynku gwarantująca najwyższą jakość obsługi pacjentek ciężarnych, które mogą liczyć na maksimum intymności i prywatności od momentu podjęcia leczenia aż do porodu. Jednocześnie jest to odpowiedź na potrzeby wielu Polaków, dla których leczenie niepłodności jest jedyną szansą na posiadanie dziecka, a jednocześnie stanowi istotne obciążenie finansowe. Ta wyjątkowa oferta dla przyszłych rodziców, powstała dzięki połączeniu sił Grupy Medicover z siecią klinik InviMed, liderów w branżach – prywatnej opieki medycznej i leczenia niepłodności.
Redakcja poleca: Trudne rozmowy o męskiej niepłodności - film
Niepłodność często mylona jest z impotencją lub obniżonym libido. Między innymi dlatego niektórzy mężczyźni źle znoszą informację o tym, że mają jakieś kłopoty z płodnością i niechętnie podejmują próby leczenia. Czy można to zmienić?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy