GRY

W trosce o narodziny - oferta Klinik Invimed i Grupy Medicover

Unikatowa oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro.
kobieta, ciąża, kobieta w ciąży, Invimed
fot. materiały prasowe
Pierwsze spojrzenia, randki, miłość, przeradzają się w stały związek. Następne ważne kroki na drodze wspólnego życia to mieszkanie, a wreszcie rodzina. Nie każda para jednak z łatwością może doczekać się potomstwa.  

W Polsce, podobnie jak na świecie, co piąta para ma trudności z uzyskaniem potomstwa. W tej sytuacji coraz więcej osób decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Jednym ze sposobów leczenia niepłodności są metody wspomaganego rozrodu, a wśród nich metoda in vitro. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz skuteczności lekarzy i embriologów z Klinik InviMed, rodzicami zostały już tysiące par. Teraz pacjentki starające się o dziecko mogą skorzystać z unikatowej oferty, która łączy w sobie:
  • leczenie niepłodności w klinikach InviMed,
  • poród w Szpitalu Medicover
  • i opiekę medyczną dla maluszka w Centrach Medicover.
Kiedy leczenie metodą in vitro przyniesie oczekiwany efekt – ciążę – pacjenci zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądał poród, jaki szpital wybrać i czym się kierować przy jego doborze. Odpowiadając na potrzeby przyszłych rodziców, Klinika InviMed wraz z Grupą Medicover wprowadziły na rynek nową, specjalną ofertę dla par starających się o dziecko metodą in vitro. InviMed i Medicover zapewniają dostęp do leczenia niepłodności, bezpieczny poród w komfortowych warunkach w nowoczesnym szpitalu, a także opiekę medyczną dziecka od narodzin aż do 2. roku życia.

Pary, u których podczas konsultacji i badań stwierdzono obniżoną zdolność do naturalnego zapłodnienia, mogą skorzystać z tej oferty. Dzięki niej osoby, które zdecydują się na leczenie niepłodności metodą in vitro w klinikach InviMed oraz poród w szpitalu Medicover, w zależności od wybranej opcji porodu, mogą zaoszczędzić od 1500 do 3500 PLN. Pieniądze te z pewnością przydadzą się po narodzinach dziecka, m.in. na wózek, urządzenie pokoju czy wyprawkę dla noworodka. Dodatkowym uzupełnieniem oferty porodowej jest pakiet dla maluszka ze specjalnym rabatem w wysokości 10%, który nowonarodzonemu dziecku zapewnia m.in.:
  • opiekę lekarza pediatry i pielęgniarki,
  • szczepienia,
  • wizyty domowe,
  • porady telefoniczne,
  • pogotowie ratunkowe,
  • a w wyższym wariancie – także opiekę lekarzy specjalistów i diagnostykę.
- Pacjentka, po zabiegu in vitro w klinikach InviMed i potwierdzeniu ciąży, otrzyma voucher na poród w Szpitalu Medicover z wysokim rabatem. Przez cały okres ciąży pozostaje pod opieką swojego ginekologa, a voucher daje jej dodatkowo możliwość porodu w Szpitalu Medicover także z tym lekarzem, który prowadzi ciążę. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort przyszłej mamie. Ten sam voucher uprawnia również do zniżki przy zakupie opieki dla nowonarodzonego dziecka. – mówi Izabella Murawska-Chojnowska, Kierownik ds. Marketingu Szpitala Medicover.

Ta propozycja to całkowita nowość na rynku gwarantująca najwyższą jakość obsługi pacjentek ciężarnych, które mogą liczyć na maksimum intymności i prywatności od momentu podjęcia leczenia aż do porodu. Jednocześnie jest to odpowiedź na potrzeby wielu Polaków, dla których leczenie niepłodności jest jedyną szansą na posiadanie dziecka, a jednocześnie stanowi istotne obciążenie finansowe. Ta wyjątkowa oferta dla przyszłych rodziców, powstała dzięki połączeniu sił Grupy Medicover z siecią klinik InviMed, liderów w branżach – prywatnej opieki medycznej i leczenia niepłodności.
Redakcja poleca: Rozwój zarodka - film
Zobacz, jak wygląda rozwój zarodka w pierwszych dniach od zapłodnienia in vitro. Film złożono ze zdjęć robionych co 15 minut. Zarodki monitorowano za pomocą embrioskopu.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Internetowa szkoła rodzenia

Przygotowania do porodu