GRY
 
 

Wakacje na Dzikim Zachodzie

28.07.2012r., godz.10.00-15.00 28 W Centrum Janki odbędą się zajęcia teatralne dla dzieci, których motywem przewodnim będzie Dziki Zachód.

centrum janki
Spotkanie organizowane w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju” poprowadzi Lidia Sycz – założycielka teatru „Wariacja” na Woli. Już w najbliższą sobotę Centrum Janki zamieni się w Dziki Zachód. Dzieci wcielą się w postacie Indian lub kowboi i poczują jak na amerykańskiej prerii. Odgrywając wspólnie z aktorami fragmenty spektakli: „Duch Indiański” oraz „Kowboj Laky” wezmą czynny udział w przedstawieniu. Podczas zabawy mali artyści poznają nie tylko warsztat pracy aktora, ale także dowiedzą się z jakich elementów składa się spektakl. W czasie zajęć zaplanowano konkursy oraz indiańskie i kowbojskie tańce. Wakacyjną edycję „Warsztatów twórczego rozwoju” przeprowadzą aktorzy teatru „Wariacja” wraz z instruktorami Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Lidii Sycz.

Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze – o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00.
Spotkania przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Wstęp jest bezpłatny.

Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.

Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju” na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.pl

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci dostają możliwość rozwijania swoich zdolności tanecznych, muzycznych i aktorskich. Wszystko to pod okiem instruktorów z zespołu „Mazowsze” oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice.

„Warsztaty twórczego rozwoju” Centrum Janki, wejście główne ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj