GRY
 
 

Wakacje z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Lipiec, sierpień 2012r., Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora proponuje swoim widzom moc nie tylko teatralnych wrażeń podczas tegorocznego lata.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
13-15 lipca zaprasza na 4. Festiwal Zwiastunów Filmowych. Nie zabraknie: dobrych filmów, kina rodzinnego, najlepszych animacji Se-ma-fora, przeglądów produkcji studentów szkół filmowych z Łodzi, Katowic oraz Warszawy, produkcji prezentowanych podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kina Niezależnego w Łodzi, filmów niemych z koncertami muzyki granej na żywo, a także warsztatów filmowych, spotkań z artystami i twórcami filmów, wystaw i dobrej zabawy. Dla najmłodszych przewidziano warsztaty z animacji filmowej pt. „Jak się robi bajkę?”, które odbędą się 14-15 lipca o godz. 11.00 na Małej Scenie Teatru.

Wstęp na wszystkie wydarzenia Festiwalu jest wolny. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.festiwalzwiastunow.pl.

W sierpniu, jak corocznie, Teatr Lalki i Aktora wyrusza w Polskę, ale zagra także wyjątkowo w Wałbrzychu. 21 sierpnia o godz. 12.00 zapraszamy na spektakl „Czerwony Kapturek” (cena biletu: 13, 15 zł). W każdą sobotę sierpnia o godz. 18.00 będzie można zobaczyć nasze spektakle w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym:
4 sierpnia – „Ferdynand Wspaniały”,
11 sierpnia – „Jaś i Małgosia”,
18 sierpnia – „Koziołek Matołek”,
25 sierpnia – „Och, Emil!”
Dodatkowo w każdą niedzielę sierpnia (5.08, 12.08, 19.08, 26.08) oraz 1 września o godz. 11.00 w Amfiteatrze odbywać się będą interaktywne zabawy teatralne dla dzieci z elementami edukacji artystycznej i ekologicznej, prowadzone przez aktorów Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Na wszystkie spektakle i warsztaty wstęp wolny! W przypadku niesprzyjającej aury imprezy zostaną przeniesione do siedziby Teatru przy ul. Buczka 16.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj