plakat

Wakacje z teatrem - sierpień, Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych

Zapraszamy w sierpniu do Wałbrzycha na spektakle dla dzieci.
plakat
Wakacje z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu 
 
W każdą sobotę sierpnia w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym Teatr Lalki i Aktora  w Wałbrzychu zaprezentuje następujące spektakle: 
 
3 sierpnia godz. 18.00 – „U/RODZINY”
10 sierpnia godz. 18.00 – „BAJKA O ROZCZAROWANYM RUMAKU ROMUALDZIE”
17 sierpnia godz. 18.00 – „OCH, EMIL!” 
24 sierpnia godz. 18.00 – „U/RODZINY” (oprócz spektaklu wałbrzyskiego będzie można zobaczyć program przygotowany przez organizatorów VI Słonecznego Zlotu Świetlic Środowiskowych „Promyk Dnia”) 
 
31 sierpnia godz. 18.00 – „KOZIOŁEK MATOŁEK” 
 
Na wszystkie spektakle wstęp wolny! W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych przedstawienia zostaną przeniesione do hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a (spektakl „U/RODZINY”) oraz do siedziby Teatru przy ul. Buczka 16 (pozostałe spektakle). 
Ponadto Teatr zagra gościnnie w Katowicach, Poznaniu i Zielonej Górze oraz rozpocznie próby do spektaklu prapremierowego o tytule roboczym „O Pięknej Delfinie, Rekinie i innych…” w reż. Marioli Ordak-Świątkiewicz, który 17 września zainauguruje  I Festiwal małych Prapremier. 
 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy