GRY

"Cała Polska czyta dzieciom" tym razem w Pałacu Żelechów

W Pałacu Żelechów 5 lipca 2014 r. w sobotę od godziny 17.00 Marta Kuligowska, dziennikarka TVN, przeczyta dzieciom przygody Jasia i Małgosi w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów".
Myszki na książce, książka
fot. materiały prasowe
Sobotnie spotkanie będzie pierwszym z cyklu "Cała Polska czyta dzieciom w Pałacu Żelechów". Kolejne spotkania będą organizowane we wszystkie sobotnie popołudnia lipca i sierpnia. Podczas każdego spotkania gość specjalny przeczyta dzieciom wybraną książkę

W najbliższą sobotę, 5 lipca 2014 r. , 
Marta Kuligowska, dziennikarka radiowa i telewizyjna, prywatnie mama bliźniąt, wprowadzi dzieci w świat baśni braci Grimm i przeczyta historię rodzeństwa - Jasia i Małgosi, które musi zmierzyć się z Babą Jagą. 

Na dzieci uczestniczące w spotkaniu będą czekać dodatkowe atrakcje. Odbędą się dodatkowe konkursy wiedzy i animacje dla najmłodszych, będzie można zobaczyć egzemplarze nietypowych książek wykonanych przez dzieci z Żelechowa, a także przygotować własne projekty.  
 
Spotkania będą organizowane na terenie parku pałacu w Żelechowie. Park wraz z budynkiem został wpisany na listę zabytków. XVIII-wieczny Pałac Żelechów utrzymany w stylu klasycystycznym ma ciekawą historię, sam Brzechwa pisał: „wiadomo, że Żelechów słynie z dziadków do orzechów” („Orzech”). Obecnie kompleks pałacowo-parkowy w mazowieckim Żelechowie (87 km od Warszawy i 87 km od Lublina) funkcjonuje jako obiekt konferencyjno-wypoczynkowy (na jego terenie znajduje się 75 stylowych pokoi, browar, SPA & Wellness itp.).

Polecamy: Dlaczego warto czytać dzieciom książki?
 
Redakcja poleca: Zobacz relację z warsztatów z Dorotą Zawadzką – się działo! [AKCJA WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM]
Chcesz lepiej rozumieć swoje dziecko? Rozwijać jego inteligencję emocjonalną i uczyć je radzić sobie ze złością, smutkiem czy innymi trudnymi emocjami? Koniecznie odwiedź nasze warsztaty! Dorota Zawadzka to wspaniały przewodnik po świecie emocji małego dziecka. A jak wyglądają te spotkania? Zobacz relację.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Nie dajemy się chorobom!

Zimowy wypoczynek