dziecko, plaża, morze, lato

Wakacyjny konkurs z Ziajką

Weź udział w wakacyjnym konkursie, zamieść na forum zdjęcie swojego dziecka z wakacji i wygraj kosmetyki do pielęgnacji firmy Ziaja. Konkurs zakończony!
dziecko, plaża, morze, lato
Oto lista laureatów konkursu:
1. plocia
2. agula3
3. gebka
4. kala_555
5. pajucha
6. Kasiolek
7. Aga_TM
8. anas0
9. Becia5
10. magd4lenka

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszmy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja
Zadanie konkursowe: 

Zamieść wakacyjne zdjęcie swojej pociechy na forum mamacafe.pl i wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji dziecka firmy Ziaja.

Do wygrania 10 zestawów z serii Ziajka. W skład każdego zestawu wchodzi (szczegółowy opis nagród w galerii obok):
1. Ziajka Słoneczna emulsja wodoodporna dla dzieci SPF 50+
2. Ziajka Krem łagodzący 10% D-panthenolu
3. Ziajka Szampon dla dzieci i niemowląt
4. Maziajki Żel do zębów dla dzieci smak bąbelkowej coli
5. Maziajki Żel do zębów dla dzieci smak gumy balonowej

Konkurs trwa od 20 lipca do 3 sierpnia 2009 roku.Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Wakacyjny konkurs z Ziajką »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Wakacyjny konkurs z Ziajką zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestawy kosmetyków do pielęgnacji dziecka firmy Ziaja.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 20 lipca do 3 sierpnia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 7 sierpnia 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Sponsor konkursu:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj