GRY
 
 

"Walt Disney - Królestwo Muzyki"

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki! Niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya."Walt Disney - Królestwo Muzyki" - niezwykły koncert muzyki z filmów Disneya

Sobota, 19 grudnia 2009 r. Sala Kongresowa PKiN w Warszawie.


Już 19 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie Natalia Kukulska, Gabriela Kulka, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya i z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej oraz chóru wykonają najpiękniejsze melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja fragmentów animacji Walta Disneya na wielkim ekranie. Koncert poprowadzi dyrygent Sławomir Chrzanowski.

W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, doskonale znane piosenki z „Pocahontas”, „Herkulesa” czy „Aladyna” i aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya.

 Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń!

Termin: 19 grudnia 2009
Miejsce: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa

Godziny koncertów: 14:00, 16:30 i 19:00
Bilety w cenie: 12, 40, 60 i 80 zł

Więcej informacji na: www.MagiczneKoncerty.pl

Wykonawcy: Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, soliści: Natalia Kukulska, Gabriela Kulka, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic, dyrygent Sławomir Chrzanowski.

Organizator: TRINTIY


Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj