GRY
 
 

Blogerki parentingowe w akcji z „Mamo, To Ja”

Znane blogerki parentingowe razem z największym polskim miesięcznikiem dla rodziców promują akcję hasztagową #warsztatyMTJ. O co w niej chodzi? Jakie blogerki dołączyły do akcji? Sprawdź!

Mamo, To ja, #warsztatyMTJ,
fot. Marek Jaśkiewicz, agencja fot. Poziom
„Mamo, To Ja" zaprosiło blogerki do swojej nowej akcji hasztagowej #warsztatyMTJ, promującej bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców. Na warsztatach Mamo, To Ja rodzice (i przyszli rodzice) mogą porozmawiać z ekspertami od zdrowia i żywienia dzieci, wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy albo pod okiem położnej przećwiczyć kąpiel noworodka. 

Warsztaty Mamo To Ja – to warto promować!

W ciągu trzech lat trwania warsztatów Mamo, To Ja wzięło w nich udział ponad 22 tys. rodziców z całej Polski. 

– Tej jesieni będziemy już w 20 miejscach – mówiła Magda Klimkowska, redaktorka naczelna „Mamo, To Ja”. – Cieszę się, że do akcji promocyjnej warsztatów dołączyło tyle znanych i wpływowych blogerek i nawet jeden tata-bloger! Czytam ich blogi i wiem, że to ludzie, którzy chcą promować świadome rodzicielstwo, a to jest ten sam cel, który mi przyświeca od kilkunastu lat prowadzenia „Mamo, To Ja".

Zobacz film ze spotkania redakcji „Mamo, To Ja” z blogerkami:

O promowaniu świadomego rodzicielstwa i poczuciu misji mówiła też jedna z zaproszonych blogerek, Anna Stożek, z bloga Mamoholiczka:
– Blogi parentingowe to nie są już tylko prywatne pamiętniki, ale miejsca odwiedzane przez tysiące osób! Bloger musi czuć się społecznie odpowiedzialny, powinien więc promować wydarzenia warte uwagi, jakimi niewątpliwie są bezpłatne warsztaty Mamo, To Ja, gdzie przyszłe i obecne mamy mogą dowiedzieć się z wiarygodnego źródła, jak pielęgnować dziecko albo jak udzielić mu pierwszej pomoc.

Kiedy na spotkaniu Magda Klimkowska zapytała zaproszone blogerki, czy słyszały już wcześniej o warsztatach MTJ albo w nich uczestniczyły, okazało się, że jedna z nich, Karolina Kaliś z bloga Dwapluscztery była na nich już cztery razy!

– Za każdym razem było coś innego, dowiadywałam się nowych rzeczy. Poza tym mogłam fajnie spędzić czas, poznać nowe produkty i spotkać mamy z dziećmi w podobnym wieku – mówiła. 

W spotkaniu z red. naczelną „Mamo, To Ja" wzięli udział autorzy blogów: Zapisz się na warsztaty!

Wybierasz się na warsztaty? Zachęć do tego innych rodziców!
Umieść na swoim Facebooku czy Instagramie wpis o warsztatach „Mamo, To Ja" z hasztagiem #warsztatyMTJ. Więcej informacji na warsztaty.mamotoja.pl

Obejrzyj zdjęcie ze spotkania blogerek i „Mamo, To Ja”
Redakcja poleca: #warsztatyMTJ – o tym się mówi! Dołącz do nas! - film
Nie zdziw się, jeśli twoja tablica na Facebooku czy Instagram zostaną zalane falą #warsztatyMTJ. To efekt spotkania blogerów, które odbyło się 15.09.2015.
Doładuj
Przeładuj