GRY
 
 

Warszawie Targi Moje Dziecko

Największa impreza branży dziecięcej w kraju odbędzie się 27 i 28 sierpnia na hali sportowej Torwar.

patronat
WIELKIE ODLICZANIE Już po raz trzeci odbędą się w Warszawie Targi Moje Dziecko.

Targi to doskonała propozycja na ciekawe i rodzinne zakończenie wakacji. Jak co roku, organizator – firma Multiexpo - przygotował wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi animatorami, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

Organizator nie zapomniał także o rodzicach, dla których zostało przygotowanych wiele warsztatów i bezpłatnych konsultacji medycznych. Dodatkowo wszystkie mamy będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych.

Targi to także wspaniała szansa na skompletowanie szkolnej wyprawki dla dzieci w promocyjnych cenach. Blisko 130 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, które będzie można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Na imprezie gościć będzie także Edyta Jungowska oraz ekomama - Reni Jusis.

Jak co roku, na zakończenie imprezy zostanie rozlosowana nagroda główna, którą podczas edycji poznańskiej był rodzinny weekendowy pobyt w Tropical Island pod Berlinem. Organizator zaprasza również wszystkie firmy, hurtownikow i przedstawicieli sklepów do odwiedzenia stoisk producentów podczas Dnia Branżowego 26 sierpnia (piątek).
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj