logo
fot. FikuMikuCafe

WARSZTAT CHUSTOWY DLA DEBIUTANTÓW w FikuMikuCafé

8 kwietnia 11:00 - 12:30 FikuMikuCafe zaprasza rodziców na warsztaty chustowe.
logo
fot. FikuMikuCafe
W gąszczu reklam i sprzecznych informacji pojawia się seria pytań dotyczących noszenia małych dzieci: w czym, jak, kiedy, od kiedy zacząć, jak wyjść na dwór? Czy to bezpieczne? Czym się różni chusta tkana od elastycznej? Co to znaczy że chusta jest tkana skośnokrzyżowo? I jeszcze kółkowa, pouch, nosidło ergonomiczne... Dlaczego aż 4, a nawet 5 metrów? Czemu raz bawełna, raz wełna a nawet jedwab i len?

Na te i inne Wasze pytania o...dpowiemy na najbliższym WARSZTACIE CHUSTOWYM DLA DEBIUTANTÓW. Jak chustować noworodka, jak niemowlaka, jaką uniwersalną chustę kupić? Czy dobrać chustę pod kolor sukienki czy pod wiek dziecka.
Warsztat będzie okazją do obejrzenia różnych chust i nosideł, a przede wszystkim nauki pierwszych wiązań w chuście tkanej: kieszonki, kangurka albo kołyski.

Zapraszamy mamy w ciąży o oraz rodziców z dziećmi do 6 miesiąca życia.
Warsztat poprowadzi Justyna Gorce-Bałut, doradca Akademii Noszenia Dzieci promującej chusty oraz nosidła miękkie, a prywatnie polska mama dwóch Francuzeczek: 2,5 letniej Emmy i 4-miesięcznej Nadii. Obie dziewczynki zostały zachustowane przez Tatę zaraz po przyjściu na świat, i tak już zostało... teraz starsza sama nosi w chuście lale i misie :)

Wystarczą chęci i dobry nastrój. Zapewnimy chusty i nosidła, a dla mam w ciąży specjalne lalki treningowe.

FikuMikuCafé zostało stworzone dla dzieci i rodziców więc przy drzwiach jest miejsce dla wózków, w łazience przewijak, a w środku mnóstwo przytulnego miejsca do karmienia, tulenia i lulania. Jest też sala zabaw gdzie będzie mogło pobawić się starsze rodzeństwo. Prosimy o zabranie pieluszki lub kocyka na którym będzie można położyć dziecko na miękkiej wykładzinie.

Po warsztacie zapraszamy na babskie gadanie do kawiarni, na wyborną kawę i domowe ciasto. No i nigdy nie jest za wcześnie na socjalizację maluchów! Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: zapisy@fikumikucafe.pl lub osobiście w FikuMikuCafé.

Cena: 50 zł mama + dziecko, 70 zł mama + tata + dziecko.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z prowadzącą warsztat 692 954 912 lub z FikuMikuCafé 692 448 112.

Zobacz »
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy