GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci - Kartonowe domki

16.09.2012r., godz.12.30–14.00 Kartonowe domki to doskonała zabawa dla dzieci w stwarzanie własnej przestrzeni do własnych, zupełnie dowolnych celów.

akademia małego domu kultury, logo
Każde dziecko dostanie na warsztatach swój domek, który będzie mógł się stać na przykład domkiem dla lalek lub kosmitów, regałem na ulubione zabawki, albo po prostu kolejnym miejscem do rozwijania artystycznych talentów. W oryginale domek ma biały dach i białe boki, można go więc dowolnie po swojemu udekorować - pomalować farbami lub pisakami, ponaklejać kawałki tkanin, gazet... pełna swoboda działania. Przede wszystkim jednak jest nasz domek doskonałą okazją do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych. Wykonany został z 5-warstwowej twardej tektury falistej, nie ma ostrych krawędzi, jest więc wytrzymały i bezpieczny dla dzieci.

Warsztaty poprowadzi Joanna Lorenz (www.kartooni.pl).

Warsztaty dla osób w wieku 3-12 lat (młodsze dzieci, 3-6lat, zapraszamy z rodzicami)
Cena warsztatów: 25zł/osobę plus 40zł/domek
Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl
Zapisy do 14 września

Fundacja Mały Dom Kultury
ul. Zamkowa 3/4 Poznań (dla spóźnialskich wejście przez Klub Dragon).
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj