GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci - Pierwsza pomoc z Misiem

20.01.2013r., Pierwsza pomoc z Misiem to ciekawa, 45-minutowa zabawa prowadzona przez specjalnie przeszkolonych instruktorów, którzy wraz z dziećmi bawią się, ćwiczą, rysują a nawet śpiewają.

akademia małego domu kultury, logo
GODZ. 12.00 – 12.45 dzieci w wieku 3-4 lat
GODZ. 13.00 – 13.45 dzieci w wieku 5-6 lat
GODZ. 14.00 – 14.45 dzieci w wieku 7-8 lat.

Warsztaty dla dzieci w tym wieku pomagają oswoić się z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w nich od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Podczas warsztatów dziecko dowie się jakie niebezpieczeństwa czyhają na nie w domu, oswoi się z plastrami i bandażami, nauczy się wybierać numer alarmowy oraz rozmawiać z dyspozytorem, zapamięta ułatwione postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. W pokazach pomagają instruktorom Misie, a także wszelkiego rodzaju przytulanki, jakie wezmą ze sobą maluchy. Miś to najlepsze lekarstwo na smutek, strach i łzy, czasem trzeba jednak pomóc również jemu. Wszystkie dzieci traktują taką sytuację bardzo poważnie –chętnie uczestniczą w ćwiczeniach i razem z ratownikami recytują numery alarmowe.

Po zakończeniu zabawy każde dziecko otrzymuje DYPLOM Bardzo Dzielnego Małego Ratownika oraz materiały dydaktyczne do nauki w domu z rodzicami, aby i oni mieli wkład w ratowniczą edukację swojej pociechy.

Cena: 25 zł/dziecko Czas trwania: 45 minut
Prosimy, aby dzieci zabrały swojego misia/ulubioną przytulankę.

Rezerwacja pod nr tel. 696-310-592 lub mailowo: julia@fundacjamdk.pl

Zapisy do 10 STYCZNIA

PODCZAS WARSZTATÓW BĘDZIE MOŻNA TAKŻE ZAKUPIĆ PROFESJONALNIE WYPOSAŻONE APTECZKI.

WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W SIEDZIBIE FUNDACJI MAŁY DOM KULTURY
ul. Zamkowa 3/4 Poznań
(dla spóźnialskich wejście przez Klub Dragon).
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj