GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci w Bibliotece

1-31.03.2012r., Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza dzieci do swojej filii - Chylonia Filia nr 18 - na Powitanie Wiosny i inne atrakcje.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni
Chylonia Filia nr 18
ul. Kartuska 20
tel. 58 623 39 71
filianr18@mbpgdynia.pl

POWITANIE WIOSNY! 22 marca, godz. 17.00
„Wysiewanie zielnika” z okazji Pierwszego Dnia Wiosny – stworzenie małego ogródka z nowalijkami. Specjalny zielony kącik, który dzieci będą mogły doglądać i obserwować rozwój roślinek.
Dla chętnych dzieci

ŚWIATOWY DZIEŃ TEATRU 26 marca, godz. 17.00
Święto Teatru ustanowione w czerwcu 1961 roku podczas 9. światowego kongresu Międzynarodowego Instytutu Teatralnego (International Theatre Institute - ITI) w Helsinkach, na wniosek Arvi Kivimaa Prezydenta Fińskiego Instytutu ITI. Dzień obchodów ustalono na 27 marca, w rocznicę otwarcia Teatru Narodów (Theatre of Nations) w Paryżu. Z okazji tego święta dzieci z bibliotecznego „Teatrzyku pod Żabką” wystawią własny spektakl pt. „Zagubieni” przygotowany pod opieką aktorki Beaty Andraszewicz.
Dla wszystkich chętnych 

PLASTYKA DLA SMYKA Poniedziałki, godz. 15.00
Dzieci większe i mniejsze wykonują ciekawe i rozwijające zdolności manualne prace w zróżnicowanych technikach plastycznych. Zajęcia prowadzą pracownicy DOPS. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci!
Dla dzieci w wieku 5-10 lat / pod opieką dorosłych 

SPOTKANIA TEATRALNE Poniedziałki, godz. 17.00 – 19.00
Z aktorką Beatą Andraszewicz, która uczy dzieci jak zapamiętywać role i jak zachowywać się na scenie, a przede wszystkim jaką radość może sprawiać zabawa w Teatr!
Dla dzieci w wieku 8-12 lat

ZOSTAŃ OSADNIKIEM! Wtorki, godz. 16.00
Nieustraszeni żeglarze przybywają do wybrzeży wyspy o nazwie Catan. Kobiety i mężczyźni z różnych plemion zaczynają zakładać pierwsze osady. Wykorzystując bogactwa naturalne wyspy budują drogi i małe osady, które rozrastają się do rangi miast. Zostań najbogatszym Osadnikiem i zapanuj nad wyspą Catan! Rozgrywki gry planszowej Osadnicy z Catanu w każdy wtorek.
Dla wszystkich chętnych 

CZWARTKOWE BOJE ZE SŁOWEM Czwartki, godz. 16.00
Zapraszamy na półgodzinne spotkanie z ciekawą literaturą dziecięcą i młodzieżową. Potem staniemy w szranki ze słowem w rozgrywkach Scriba Junior, młodzieżowej wersji Scrabble
Dla dzieci w wieku 8-12 lat

MONOPOLY POLSKA – CZAS START! Piątki, godz. 16.00
Gdynia, Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Bełchatów czy Świętochłowice? Które z tych miast okaże się dla Ciebie fortunne a na którym możesz stracić? Zapraszamy do świetnej zabawy Monopoly Polska, dzięki której możesz ćwiczyć myślenie strategiczne i taktyczne.
Dla wszystkich chętnych

PLASTYCZNY PIĄTEK Piątki, godz. 17.00
Zapraszamy na zajęcia plastyczno – techniczne. Podczas tych zajęć staramy się wykonywać prace, które posłużą nam w wolnych chwilach do zabaw w czytelni.
Dla dzieci w wieku 8-14 lat 

BYLI SOBIE PODRÓŻNICY - Spotkania odbędą się w terminach: 05, 12, 19, 26 marca, godz. 10.15
Spotkania z przedszkolakami
Podstawą do zajęć będzie kolekcja 12 krótkich filmów animowanych o sławnych podróżnikach. Pokaz filmiku będzie połączony z wykonaniem pracy plastycznej oraz zabawą ruchową.
Spotkania zamknięte
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj