GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki

12,26.05.2012r., Muzeum Sztuki w Łodzi zaprasza na warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami.

logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Jesień w proszku, wiosna w żelu.  PREMIERA!
ms2, Ogrodowa 19
12 maja  2012, sobota, g. 11.11
 
Każda pora roku ma swoje plusy i minusy. Jesień bywa bura, ale za to intensywnie pachnie. Wiosna dosłownie tryska kolorami, ale łatwo się przeziębić.
Po czym można poznać porę roku w muzeum, w którym nic nie pachnie i z powodu stałej temperatury nie sposób się przeziębić? Czy barwy i kształty mogą podpowiedzieć rozwiązanie? A może każdą porę roku charakteryzuje inna technika?
Na warsztacie powstaną dwa dzieła. Jedno przypomni suche, jesienne liście. Drugie – wiosenne deszcze.
 
Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8.00 – 16.00.
 
Moda na kolekcję
26 maja  2012, sobota, g. 11.11
ms2, Ogrodowa 19
 
Skąd wziął się wystrój mieszkania? Deseń tapet? Kształty mebli? Obrazek na tiszercie? Wzór na tkaninie? Gdzie leży granica między sztuką czystą, a sztuką użytkową? A może nie ma jej wcale? Marta Wlazeł i Małgorzata Wiktorko naprowadzą na odpowiedzi na te pytania, pokazując projekty Władysława Strzemińskiego i Katarzyny Kobro, które współtworzyły sztukę designu XX wieku. Zaproszą na wędrówkę po galerii, by odszukać dzieła, które mogłyby stać się podstawą nadruku na tkaninie czy projektu architektonicznego. A na koniec – uruchomią manufakturę koszulek. Każdy będzie mógł zaprojektować własny tiszert i dopełnić totalnej stylizacji własnej osoby farbami do ciała.
 
Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8.00 – 16.00.
 
Uwaga! Prosimy małych projektantów o przybycie w niezobowiązujących kreacjach: farby i mazaki do tkanin nie spierają się!

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj