GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci - 20.04, Poznań, Stary Browar

Zapraszamy do Starego Browaru na warsztaty dla dzieci.

stary browar, taniec, taniec dla dzieci
Stary Browar - Nowy Taniec dla Dzieci
 
Compagnia TPO Malowany ogród
 
sob. 20.04.2013 / 11:00 i 16:00 / Studio Słodownia +3 / wiek: 3-6 lat
 
Malowany ogród to niepowtarzalne interaktywne widowisko taneczno-multimedialne, w którym dzieci zaproszone są do wejścia wspólnie z tancerzami w sceniczny świat pełen sensorów reagujących na ich ruch i dźwięk. Żywiołowy i zaskakujący zwrotami akcji spektakl staje się dla dzieci niezapomnianą przygodą, dzięki której mogą nie tylko obserwować historię cudownego ogrodu, ale przeżywać ją całym swoim ciałem. Zastosowanie nowych technologii interaktywnych i multimedialnych sprawia, że każdy ruch na scenie odnotowywany jest w obrazie i dźwięku. Włoska grupa mistrzowsko opanowała zdolność kreowania oszałamiających wizualnie światów, które pozwalają na pełne współuczestniczenie dzieci w procesie twórczym.
 
TPO to jedna z najbardziej popularnych i cenionych grup tanecznych dla dzieci na świecie. Ich przedstawienia pokazywane były we wszystkich zakątkach globu, ale nigdy jeszcze nie dotarły do Poznania. To niepowtarzalna okazja na spotkanie dzieci z wybitnymi tancerzami i artystami multimediów oraz doświadczania świata poprzez taniec i interaktywną zabawę.
 
czas trwania 50 minut
 
Compagnia TPO
Interaktywne warsztaty dla dzieci
 
sob. 20.04.2013 / 12:00 i 13:00 / Studio Słodownia +3 / wiek: 3-6 lat
 
Warsztaty są szansą do jeszcze głębszego wkroczenia w multimedialny świat przedstawienia. Dzieci współpracują z artystami i poznają tajniki multimedialnego, zaczarowanego dywanu, który jest głównym elementem większości przedstawień grupy TPO. To warsztaty ruchowe, w których wykorzystywana jest interaktywna instalacja współdziałająca z dziećmi.
 
czas trwania 45 minut
 
bilety spektakl 10 zł/osoba, warsztat: 5 zł/dziecko (w warsztacie uczestniczą tylko dzieci) do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie gwarantujemy, że bilety będą dostępne w dniu warsztatu. Prosimy o wcześniejszych zakup wejściówek.
 
Szczegółowe informacje
www.starybrowarnowytaniec.pl
www.artstationsfoundation5050.com
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.
Doładuj
Przeładuj