plakat, kalimba

Zajęcia, warsztaty, zabawy dla dzieci w Kalimbie - czerwiec, Warszawa

Zapraszamy do Kalimby na ciekawe programy dla dzieci w czerwcu.
plakat, kalimba
GLINIANY wtorek w Kalimbie – czyli ceramika dla dzieci od 2 do 9 lat
WTOREK godz. 17:00, 4, 11, 18, 25 czerwca 
 
Pierwsze koty za płoty... Pokażemy dzieciom, czym jest glina i jak niezwykłe ma właściwości. Ile zaklętych w niej zabaw: mazianie, odciskanie, rozcieranie. Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy! Razem odsłonimy tajemnice szkliwienia,a figurki gotowe ( wypalone w najprawdziwszym piecu) wręczymy Wam na kolejnych zajęciach. Na wszystkich małych uczesników czekają kolorowe fartuszki, bo będzie się działo... 
 
udział w warsztatach: 30zł, lub karnet na miesiąc 105zł ( na wybrany dzień tygodnia )
młodsze dzieci (2-4lata) koniecznie w asyście rodzica!
obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60 lub 501 183 953

16 czerwca NIEDZIELA godz. 11:30 
 
Dzień Muzyki
 
Z okazji tego melodyjnego święta zapraszamy do Kalimby wszystkich małych i dużych, na wspólne muzykowanie i warsztatowanie. Wsłuchamy się w różne dźwięki, dowiemy się jak zmienia się muzyka i spróbujemy wczuć się w różne rytmy, także egzotyczne. Razem spróbujemy zagrać na różnych instrumentach, a także sprawdzić z jakich najzwyklejszych rzeczy można wydobyć niesamowite dźwięki. Każdy z nas wykona też swój własny instrument, byśmy na koniec mogli odegrać prawdziwy koncert!
 
Zapraszamy dzieci od 2 lat!
Koszt: 30zł, obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
 
23 czerwca NIEDZIELA godz. 11:30
 
Dzień Ojca
 
Z okazji Dnia Ojca wszystkich tatusiów wraz z pociechami zapraszamy na szalone popołudnie w Kalimbie pełne wspólnych zabaw. W tym dniu połączymy nasze ulubione zabawy z tymi, które tatusiowie pamiętać powinni z własnego dzieciństwa! Razem wybierzemy się do parku, gdzie strzałki poprowadzą nas przez wiele wesołych, wspólnych zabaw, posiłujemy się z liną, sprawdzimy które duety tata-dziecko najlepiej sobie radzą w wyścigach, a także spróbujemy namalować wspólne, wielkie portrety i kto wie, co jeszcze! Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy dzieci od  4 lat!
 
Koszt: 30zł
obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953

RACZKOWANKI - zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków od 6 do 18 miesiąca życia. 

WTOREK godz. 12:00 – 12:45

 
18 czerwca WTOREK godz. 12:00
KARUZELA czeka, wzywa nas z daleka. Zajęcia te poświęcone będą badaniu ruchu. Przyjrzymy się rzeczom, które wirują i sami damy się porwać szalonej zabawie.
 
25 czerwca WTOREK godz. 12:00
PRZEBIERANKI. W czym mi do twarzy? Co dobrze leży, a czego z pewnością nie założę? Będziemy mieli do dyspozycji cały kosz z przebraniami, więc miejmy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. 
 
ROZRABIAJKI dla maluchów - czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1,5 do 3 lat
ŚRODA 10:00 – 11:30

12 czerwca ŚRODA godz. 10:00
 
Odpływają łodzie z bananami... Powracamy do zabaw z wodą, spróbujemy malować tuszem, trochę ochlapiemy siebie i nasze prace. Proszę o zapewnienie dziecku koszulki ochronnej, jeśli jeszcze nie została przyniesiona, ponieważ możemy się trochę zamoczyć.
 
19 czerwca ŚRODA godz. 10:00
Harcerskie ognisko z przymrużeniem oka. Dlaczego z przymrużeniem? Bo ognisko będzie na niby, ale piosenki i gitara naprawdę i na żywo. Będziemy układać drewniane klocki w ogniska, poznamy proste pląsy zuchowe
 
26 czerwca ŚRODA godz. 10:00
Lato, lato, lato czeka... Już za chwilę wakacje, czas urlopów. Mamy nadzieję, że jeszcze zdążymy przygotować mini przedstawienie w wersji
interaktywnej, wspólnie pohasać w kole i zrobić wieeeeeelką wspólną prace plastyczną o wakacjach. Do zobaczenia!
 

Redakcja poleca: Bezpłatne warsztaty dla położnych i pielęgniarek środowiskowych – byliśmy tam z kamerą
Zobacz relację z nietypowego szkolenia dla położnych. Tematy, które poruszano były bardzo trudne, ale niezwykle ważne. Sprawdź, w jakich dziedzinach położne szkolą się dla was.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy