GRY
 
 

Warsztaty dla dzieci w Zachęcie

25.09.2011r., godz. 12.30, 15.00 Zapraszamy na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie - Pokolenie przemiany. Nowa sztuka z Indii.

wydarzenia, zachęta
fot. Nandini Valli, Fancy Dress, seria fotografii, dzieki uprzejmosci SAKSHI Gallery, Bombaj

Niedziela 25 września 2011
godz. 12.30 (dzieci w wieku 4-6 lat)
godz. 15 (dzieci w wieku 7-10)

Miasto
W Warszawie, największym mieście w Polsce, mieszka niecałe 2 miliony osób. Indyjska stolica, New Delhi, liczy ponad 20 milionów mieszkańców!Na warsztatach spróbujemy wyobrazić sobie, jak wygląda życie w indyjskich miastach. Prace takich artystów jak Bharat Sikka, Charmi Gada Shah, Praneet Soi, Ravi Agarwal pomogą nam przenieść się do New Delhi i Bombaju. Zobaczymy, jak tradycyjna architektura łączy się z nowoczesnością. Bardzo duża liczba mieszkańców w tych miastach powoduje, że nie wszyscy mają własne mieszkanie czy pokój. Zastanowimy się zatem gdzie oni mogą mieszkać. Podczas warsztatów spróbujemy zaprojektować i stworzyć alternatywne formy mieszkalne wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu.

Prowadzenie: Dagmara Rusinek
zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

więcej »

Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj