mięśnie kegla
fot. Fotolia.pl

Ćwiczenie mięśni Kegla - warsztaty dla kobiet w Warszawie

W Warszawie odbędą się warsztaty dla kobiet na których panie zostaną poinstruowane jak ćwiczyć mięśnie Kegla. A po co to robić? Wyćwiczone mięśnie dna miednicy zwiększają satysfakcję seksualną, zapobiegają poporodowemu nietrzymaniu moczu a także ułatwiają poród.
Aneta Grinberg
mięśnie kegla
fot. Fotolia.pl

Wyćwiczone mięśnie Kegla to jeden z najważniejszych elementów kobiecej seksualności i zdrowia intymnego. Dlatego portal Barbarella.pl już po raz trzeci ogłasza styczeń „Miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla”. I z tego tytułu...
- Zapraszam wszystkie panie na warsztaty z ćwiczeń mięśni Kegla - zachęca Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie”. - Będę zachęcać Polki do zadbania o sprawność kobiecych mięśni dna miednicy. Na warsztatach opowiem, dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla i jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia.
 

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty z ćwiczeniami mięsni dna miednicy?

Tegoroczne warsztaty odbędą się pod hasłem: „Moc kobiet kryje się w silnych mięśniach Kegla
Kiedystyczeń 2015
17 stycznia (sobota) - godzinne warsztaty o 11, konsultacje dla chętnych 12-14:
31 stycznia (sobota) - godzinne warsztaty o 11, konsultacje dla chętnych 12-14
Gdzie: Butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok. 1b

Warsztaty i konsultacje prowadzi: Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi  butik LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.

Czytaj też: Ćwiczenia na mięśnie Kegla - na czym polegają, dlaczego są takie ważne - odpowiada ginekolog.

Dla kogo i po co jest organizowany instruktaż z ćwiczeń mięśni Kegla?

Dla kogo? Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.

Po co? Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.

Co znajdziecie na warsztatach? Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy. Po warsztatach przekonasz się, że możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze.

Ważne: Warsztaty są bezpłatne i tylko dla kobiet.

Zobacz też: To kłamstwo. Poznaj 7 mitów na temat seksu po porodzie.


 

Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy